Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call of Duty: modern Warfare...

HWarrior kérdése:

Call of Duty: modern Warfare 3 vagy Battlefield: 3? Szerintetek melyik a jobb/melyik lesz a jobb?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek, főleg azoktól akik hallottak a játékokról, és látták a trailereket!
2011. máj. 29. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%

mw 3


nekem a cod mindig jobban tetszett

2011. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%
persze csak az infinity ward-osok
2011. máj. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
A Battlefield 3 jobban érdekel, mert grafikailag jobb lesz, meg talán tud majd valami újdonságot hozni, ha mást nem, a rombolhatóságot. A cod-okat már unom, mert olyan egyforma mind, bár tény a multija nagyon össze van rakva. Codot tuti nem veszek, BF3-at meg majd meglátom, de nem hiszem, hogy militarista fps-re fogok költeni év végén, mert erős a játékfelhozatal, ezeket meg már kicsit unom.
2011. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 valakiakitnemismersz ***** válasza:
32%
BF3.Porig fogja alázni a codot mert a cod csak agyatlan hentelde.
2011. máj. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
nekem pont az jön be benne. multiba darálni ész nélkül, azt kész :D mondjuk a bf is rohadt jó multiba, főleg a 2. konkrétan az a legjobb benne, hogy lehet tankot meg helit vezetni. bár az irányítás remélem jobb lesz a 3-ban.
2011. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
38%
Call of Duty Only.
2011. máj. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Én mindet meg fogom venni, az biztos. CoD-ban énis a sima egyszerű darálást szeretem, BF-ben meg a csapatjátékot.
2011. máj. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

lehet igazatok van :)

én már előrendeltem a BF3 ra mert olcsóbb :D meg a trailere szebb szerintem :D

egyébként az a bajom a cod -dal hogy a mosatni 3-4 rész már tök egyforma... semmi újdonság csak a régi megszokott grafika a megszokott mozgások, stb. Úgyhogy sztem minimálisan de jobb lesz a BF3 ha az irányítást el nem cseszik :D

2011. máj. 30. 16:22
 9/15 Kuko válasza:
11%
Üdvözlök mindenkit örülök, hogy megtaláltam ezt a kérdést! Sose tudtam lesz-e ilyen! Én nekem az összes cod eredeti mindegyiket megjelenés napján vettem így megvan a társaság/Clanom akikkel mindig megvesszük na akkor egy hétig nincs suli csak ezt toljuk utána meg sajnos menni kell mert igazolatlan sok lesz:D Igen sajnos ez a cod ami most kijön az mw3 az mw2 re iszonyat hasonlítani fog magyarán kapott egy új pályákat vannak nem hivatalos oldalak és ott találsz kiszivárgott videókat ahol menü már ott van meg a pali multizik de dettó ugyan az a fegyók máshogy néznek ki a hangjuk butítottabb! De mi attól megvesszük mi mindet megvettük! De ez elmondható a Bf ről is azaz a Battlefield ről! Hangulatosabb game lesz aki szereti a komolyabbat a codba csak mész taratata piff puff kitt katt és mi az anyádé nem halsz a bf meg komolyan izgibb én mind a kettőt megveszem mind a kettő megjelenésénél a Kecskeméti 576 nyitása elött ott leszek mint tavaly/tavaly elött és még elötte! Én mindig ott vagyok nyitás elött egy orával:D Megiszom a kávémat reggelizek ott és nyilik az ajtó és vagy 50en szaladunk:D tavaly második voltam:D A tv2 fel is vett:d na mind1 elkanyarodtunk egyszónak is száz a vége a két kedvenc játékom így azt mondom vedd meg mind a ketőt ha nem sajnálod a lovét! Én mindig azt mondom magamnak nem dohányzok nem iszok csak buli/alkalomkor és egy évben egy 20000Ft-ot kidobhat erre az ember! Gondold el aki dohányos és minden nap 600Ft csak a cigi na azt számold ki egy évben mennyi 365*600=219000Ft nem sok? abból veszel egy opel astrát csak egy példa szóval nonszensz nálunk a családban két dohányos van mind a kettőnek napi 1 doboz azaz 428000Ft-t abból már egy fiatalabb opel astrát veszel csak példák! De menjünk vissza! Mind a kettő jó game szóval ha nem iszol nem dohányzol nem jársz olyan sűrűn szórakozó helyekre és még a 20 év alatt vagy anyuci apucit nyugodtan nyüstőlyed te nem iszol nem discózok nem drogozol mert sajnos ma már a 14 évesek ezt csinálják! Elég szomorú! Ám 17 éves vagyok és estire járok mellette dolgozok vettem egy autót és haza adok! Szóval mielött elkezdenének kockázni! Na de már sokat írtam szóval vedd meg mind kettőt! Ennyit megérdemelsz! Szia További jó játékot és szép évet kívánok neked és akik olvassák! Ám ha ilyen nagy játékos vagy xem:lukiboy14,steamom:lukiboy20, msn: lukiboy20@hotmail.com :D vegyél fel aztán toljuk együtt a gamet:D Szia
2011. jún. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Kuko válasza:
32%
Csicska Mort
2011. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!