Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van itt olyan rendes fiú aki...

Van itt olyan rendes fiú aki segítene kitalálni hogyan működik a régi aladdin játék? :D

Figyelt kérdés

A játék:

[link]


Cheat:

[link]


10. pályáig eljutottam, de azt az istenverte sárkányt sehogy sem tudom legyőzni. Halhatatlanságot kellene valahogy elérni és akkor menne.


Légyszi próbáljátok meg minél többen, irtó jó kis játék! :) Pedig már vagy van 10 éves is.


Bocsi, hogy ide írtad, de máshol nem válaszoltak rá, remélem van aki tud segíteni és 2 problémát egyszerre sikerülne megoldani. :D


20/l


2011. jún. 1. 17:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Miért kell ahoz rendes fiú? Nem játszok szóval bocs nem tudok segíteni.
2011. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A rendes fiú az nekem kell, azért írtam, hogy 2 problémát egyszerre lehetne így megoldani. :)
2011. jún. 1. 17:04
 3/23 anonim ***** válasza:
Jah már értem:) Bocsi, de akkor sem ismerem a játékot pedig szívesen segítenék neked.
2011. jún. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Viszont segíthetek neked megfejteni a nagy rejtélyt csak akkor te is segíts benne:) így jó?
2011. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

ez mekkora duma! :-)


kár, h én meg nem vagyok rendes. Úgyh inkább nem segítek...

2011. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Milyen nagy rejtélyt? A játékra gondoltál?
2011. jún. 1. 17:15
 7/23 A kérdező kommentje:
17:12, mit segíthetnék Neked?
2011. jún. 1. 17:18
 8/23 anonim válasza:

régen szerettem ezt a játékot, de már nem nagyon emlékszem rá

de lehet, hogy most felteszem :D

2011. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
Én tudok segíteni, legalábbis megpróbálhatom elmagyarázni, hogy mit hogyan :D
2011. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
17:06 és 17:12 egyben:) Kérdésed van a játékkal kapcsolatban nem? Azért gondoltam, hogy valamit nem tudsz vagyis rejtély. Most telepítettem fel és már látom, hogy milyen játékXD Segítségben annyi kell, hogy mit szeretnél megtudni? És akkor én is tudok neked segíteni:)
2011. jún. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!