Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet ennek a régi autós...

Mi lehet ennek a régi autós játéknak a neve? (8-10 évvel ezelőtti)

Figyelt kérdés
Pár éve(8-10) sokat játszottam egy autós játékkal, megpróbálom nagyjából körülírni: ha jól emlékszem egy nagy bajnokság volt ahol több versenyző volt, 4 lehetséges hely volt ahol lehetett indulni nehézségi fok szerint, az eredmény fejében kaptuk a pontot(miné nehezebb fok annál több pont). Ha jól emlékszem egy bogrhátú kocsival kezdtünk a 2. egy dzsip a 3. 4. sportkocsi volt amit meg lehetett venni. Voltak fegyverek, rakéták, bombák. Ha valaki esetleg tudja a játék nevét az írja meg pls.
2011. jún. 3. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a crashday bár az 2006-os de vannak régebbi crashday verziók is! nézd meg ! [link]
2011. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hmmm köszi a választ, de nem hinném hogy az lenne. 1-2 dolog eszembe jutott még róla: a betöltő képnél 2 kocsi van, ahogy a lángokból ˇˇjönnekˇˇ ki. Meg sztem régebbi mint 8-10 év maga a játék, még nagyon fiatalon játszottam vele. Mondjuk nem amigás game sztem, de az is lehet, hogy amigás. :S
2011. jún. 3. 14:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Twisted Metal? Vigilante 8?

Hirtelen ezek ugrottak be.

2011. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de nem ezekre gondoltam. Ez egy 2D-s PC játék ami tényleg nagyon régi, lehet amigás, de ez ahogy írtam nem tuti. A kocsiknál lehetett fejleszteni a sebességet, a pajzsot(asszem első,hátsó is volt), kezelhetőséget.
2011. jún. 6. 19:21
 5/6 anonim válasza:
Barátom, mikor azt olvastam, hogy "8-10 évvel ezelőtt" már ott tudtam, hogy a Death Rally -ról beszélsz.
2011. jún. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ahhhh! Nagyon szépen köszönöm! :D
2011. jún. 8. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!