Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan kell Metin2 szervert...

Hogyan kell Metin2 szervert készíteni, MAGYARÚL?

Figyelt kérdés

Valaki segítene megcsinálni egy Metin2 privát szervert?

Mert tudok angolul de az angol tutorialt amiket láttam nem értem miről van szó. Esetleg valaki egy teljes MAGYAR leírással el tudna látni?

Köszi


2011. jún. 4. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a gáz, ha nyitsz egy privát szervert azon minden koreaiul lesz. Valamint ha nem tudod, hogy hogyan kezdj bele, akkor nem ajánlom, hogy belekezdj mivel komoly programozói tudás kell ahhoz, hogy le tudd fordítani a játékot...
2011. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez sajnos még nem sokat segített nekem. Olyanokat ismerek akiknek magyar privát szerverük van és nem tudnak különösebben programozni csak egy tutorialt követtek ami angol nyelvű. Csak valamiért nem értem túlságosan az angolt és SZERETNÉM HA VALAKI ÍRNA EGY MAGYART!!!
2011. jún. 5. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!