Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Honnan tudom letölteni a...

Honnan tudom letölteni a sims2-t (magyarul), de úgy h az egész játék lejöjjön olyat ami nem demo ami nem csak azt engedi hogy elkészítsem a simset?

Figyelt kérdés
előre is köszönöm a válaszokat,ha lehet linkeljetek és ne demot köszikee mégegyszer:D
2011. jún. 5. 10:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Torrentel, ami ha jól tudom illegális, ezért nem szoktam használni.
2011. jún. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vedd meg a játékot, ne lopj!
2011. jún. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
figyu ha csak ezt tudod mondani akk ink ne is irj ved meg a játékot ne lopj nem kell ilyeneket irni teee nem kel bunkoskodni le lehet álni külömben sem az volt a kérdés hogy meg vegyem e vagy sem de mindegy nme lehet elened semit csinálni mert alap h ilyen kis hülye vagy
2011. jún. 7. 15:08
 4/8 A kérdező kommentje:
kimélj meg a süket dumától,és különben is magyarázd csak el ezzel miért lopnák?
2011. jún. 7. 15:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyrészt, nem írtam semmilyen bunkóságot. Másrészt, pont én vagyok vagyok a hülye, csak azért, mert te nem érted ennek a rendszernek a lényegét. Tudod, a fejlesztők sok-sok pénzt belefektettek a játéknak az elkészítésébe, és ebből akkor tudnak profitálni, ha megveszik a termékeiket. Ha viszont illegálisan letöltöd az internetről, abból ők 1 fillért nem kapnak vissza, tehát ez lopásnak minősül. Ha a kenyeret is ilyen "büntetlenül" lehetne lopni, akkor a péknek sem lenne sokáig maradása. A Sims 2 már egy 7 éves játék, így elég olcsón meg lehet kapni.
2011. jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
na figyu értem én mit mondasz de nem mindenki kap zsebpénzt a szüleitől akkor mi a ....... vegye meg ezt mond el nekem?
2011. jún. 8. 15:21
 7/8 anonim válasza:
torrent, de kölcsönkérheted valakitől, akinek van kiegészítője is mert akk nem kell neki az alap
2011. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
neki
2011. jún. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!