Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wow cataclysm-ban hol tudok...

Wow cataclysm-ban hol tudok venni utazó eszközt? :D tudom hülyén hangzik de most kezdtem a játékotés nem tudom hogyan hivjam olyan ra gondolok mint a motor stb. tudom h azt még nem tudok lv20-as vagyok 10 aranyam van :D

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Az utazó eszközt mount-nak hívják(van Fly Mount, vízi Mount, és szárazföldi mount:D).Elsőnek is milyen faj vagy?

Human > Menj Goldshire felé, és menj az úton Redriges Mountains-ban.Ha a közelébe vagy, balra fogsz látni egy farmot, oda térj le és ott lesz

Night Elf > Darnassus városában van

Dwarf > Dun Morogh-ban az Ironforge mögötti úton menj és ott rengeteg fa lesz, ott kell letérni(balra)

Gnome > Dun Morogh-ban az Ironforge-i előtti faluban, Kharanos-ban van

Draenei > The Exodar előtt, balra térj le


Horda:

Blood Elf > Silvermoon City elé menj, majd ott térj balra, és menj az úton.Ott fogsz látni egy kis házikat, oda menj.

Orc > Orgrimmar-ben a Training Dummy-nál található

Troll > Ahol kezd a Troll és Orc, ott menj az úton, és ott lesz egy Troll falu, ott lesznek raptorok és ott lesz

Undead > ez nehéz, nem tudom sajnos pontosan de ha kéred elmondom

2011. jún. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jaj és Horda:

Tauren > Thunder Bluff-ból menj le a lifttel, majd menj az úton, ott lesz egy tó, azon menj át és fogsz látni egy falut.Ott lesz annak környékén.


Alliance:

Worgen: ezt azt hiszem maga a kasztTrainer tanítja, ugyanis ez spellel négykézlábra állva fut

Goblin: ezt bocsi nem tudom:(

Illetve a Troll-osat kijavítanám, ahol kezd, ott van alapból a Mount Trainer-e.Bocsi, de sajnos nem volt még alkalmam rendesen Cataclysm-em játszani!

2011. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!