Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Cs 1.6-ban kibannoltak egy...

Cs 1.6-ban kibannoltak egy szerverről, és szeretnék visszamenni, mert nem csaltam. Hogy tudnám ezt megoldani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
ha van routered, akkor kihúzod a kábelt, aztán visszadugod, ekkor megváltozik az ip-d és mehetsz vissza, amúgy ne menj olyan szerverre ahol az adminok nem bírják elfogadni hogy vannak akik jobbak nállunk és ezért bannolják őket
2011. jún. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Ne csalj.

2. Ne játsz olyan helyen, ahol idióta adminok vannak (tudom, akkor hol? mert látszólag csak ilyen hely van, kis 12 éves hisztis adminrib*ncokkal).

3. A router kihúzása nem segít, ha fix ip-d van, de egy próbát megér.

2011. jún. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem segített a router-es megoldás. Azt hallottam, ha újrarakom a cs-t egy másik verzióban akkor jó lesz. ez lehetséges?
2011. jún. 9. 14:08
 4/5 anonim ***** válasza:
NEM. fog ugyse menni de kerj meg valaki ADMINt hogy vegyen vissza
2012. ápr. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 csom adrian válasza:

Csak azt kell csinálnod ha örök ban vársz 2,3,hétig nekem is igy ment de a router kihuzás nem jo se a ujrarakás más verzioban se mert en cs-ben mindent értek.csak soljatok mert profi vok nekem van 31 szeverek mar 14 éve és en ne bu..kodok veluk mert van amim speed wh jelenitö az megoldja a problémát kérdezd meg az admintol hogy vissza mehetsz-e.ok

csasztokkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KL

2015. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!