Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki megvette a duke nukem...

Aki megvette a duke nukem forevert, mit gondol rolla?

Figyelt kérdés
Szerintem nem lett rossz, bár kicsit rövid lett, nagy negatívum hogy nem volt űrben pálya, de helyette kaptunk más izgalmas pályákat és küldetéseket, a multiplayer is jó, lehet benne fejlődni, szintenként kapunk új cuccokat amivel berendezhetjük luxusvillánkat, és öltöztethetjük karakterünket
2011. jún. 11. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy te már végig is vitted.Van étvágyad.


Én még csak most vok a Duke Burger-nél.Eddig nem nagy durranás.El megy,de nem igazén tud úgy magával ragadni mint anno a Duke3D...Egy kicsit bánom hogy megvettem és csak azért játszok mert ha már megvettem csak látni akarom miivel kínlódott annyit a 3D Realms.


Ám hogy azt írtad hogy nincs űrben pálya és rövid,már most pénzkidobásnak tartom teljesen....Nagyon sajnálom hogy megvettem még inkább nincs kedvem már játszani vele:(


Inkább fogták volna a Duke Nukem 3D-t,csapták volna alá az Unreal motort,új textúrákkal,modellekkel,játék elemekkel és adták volna ki azt.14 év után szerintem még annak is nagyobb sikere lett volna..Nálam biztosan.


Nagyon nyomorék lett a DNF.Nekem nagyon nem jön be:(

2011. jún. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a játék, most tartok az Octaking legyőzésénél, ami elég nehéz Hard szinten. A rövidséggel nem értek egyet, mert eddig nekem 12 órám van a játékban a Steam szerint és még nem is vagyok a végénél. Ez jóval hosszabb, mint a legtöbb mai FPS. Persze, easy-n vagy normalon gyorsabban megy a játék, pláne ha csak lerohanja valaki a játékot és nem néz körül.
2011. jún. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nah ez a Duke Burger pályával nagyon be telt a pohár.Hát mi ez *asszák meg?Én Duke Nukemmel játszva agyvelőt akarok ki loccsantani,meg csöcsöket látni mi közben duke azt hajtogatja hogy "*zopjál le".Nem hamburgereken,konzerveken ugrálni,egérfogókat kerülgetni és távirányítós kocsival rohangálni.Mát mi ez?Tisztára mint a Toy Story.Ez lenne a nagy 18+ Duke Nukem 3D folytatása?


Hát ehhez csak gratulálni tudok a 3D Realms-nak.Meg is érdemlik hogy csődbe mentek.


Nyomorékok.


Kérdező,meg tudnád nekem mondani hogy mire számíthatok ez után még?Mennyi van még a végéig?Érdemes folytatni számomra vagy ez a csúcspontja a játéknak?

2011. jún. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem a 3d reals fejlesztette, ők csak elkezdték, de miután csődbe mentek, a 2k games átvette a fejlesztést
2011. jún. 11. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem a 2k hanem a GearBoxSofware de mindegy.Szégyen ez a játék mindenkire nézve aki részt vett a fejlesztésében.


Mondjuk még mindég reménykedek benne hogy majd később jobban kibontakozik a Duke hangulat,elvégre minden ember akinek volt szerencséje játszani a teljes játékkal még jóval a megjelenés előtt,úgy fogalmazott az interjúkban hogy "nem kell sok idő,hogy újra át érezze az ember a Duke hangulatot,a Duke Nukem 3D méltó folytatása"


Nekem 5 óra játék után még mindég nem jön le a Duke hangulat úgy isten igazán és csak egyre rosszabb lesz főleg ezt a Duke Burger pályát látva.

Hát nagyon bízok benne.Iszonyatosan vártam ezt a játékok,nem tudom elhinni hogy így elk*rták.


Eddig annyira nagy csalódás számomra hogy már nincs kedvem játszani vele:(


Mondjuk számíthattam volna rá.Eddig az a tapasztalatom hogyha egy játékról nem tesznek elérhetővé demót MINDENKI SZÁMÁRA a megjelenés előtt,vagy azzal azonos időben akkor annak a játéknak a sikerében maguk a fejlesztők is kételkednek és a játék nem hozza igazán amit várnak a rajongók...Ebben most a DNF is csak megerősített.


A demót csak azok számára tették elérhetővé akik megvették a Borderlands-t.Ám ekkor még nem közölték hogy a játék 2 nappal a demó megjelenése előtt fog megjelenni,ezzel ösztönözve az igazán fanatikus Duke rajongókat hogy vegyék meg egy másik játékukat hogy játszhassanak a DNF demóval..A mindenki számára publikus demó hiányával pedig arra ösztönöztek minden IGAZI Duke rajongót (mint én)hogy vegyék meg a játékot,próba nélkül.


Így átgondolva azt kell mondjam hogy ez a demó körüli cirkusz nem volt más mint kétségbe esett pénz hajsza a GearBox részéről hogy ezzel is csökkentsék a várható veszteséget...Számomra pedig egy jó lecke volt hogy bármennyire is várok egy játékot nem fogom megvenni még nem próbáltam ki.


Nah mindegy ez van,most megpróbálok erőt venni magamon és legalább végig vinni ha már megvettem ezt a f*st..És nagyon kíváncsian várom a hivatalos statisztikai eredményeket arról hogy mekkora sikere lett a játéknak mint eladásokat nézve,mint a játékosok visszajelzései alapján...


Komolyan mondom nagyon megfogok lepődni azon ha jó értékelést fog kapni és el gondolkozok azon hogy kiöregedtem én már a játékokból xD


Mondjuk az elmúlt 1 évben nem is kötött le igazán semmi csak a Mass Effect 1-2.Nah ennek is nagyon várom a 3. részét,de a DNF után bármilyen nehéz lesz megállnom nem fogom megvenni még nem próbáltam ki...

2011. jún. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"a játék 2 nappal a demó megjelenése előtt fog megjelenni"


vagyis után..t*k mindegy:)

2011. jún. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
a demó 3.-án jelent meg a játék 10.-én
2011. jún. 11. 22:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy,mit bánom én már mikor jött ki.2 nap vagy 7 inkább ki sem jött volna.


Am neten utána néztem hátha találok pár irományt hogy most csak számomra ekkora csalódás-e a játék,elvégre a "videó játék ipar legjobban várt játékáról" csak írtak már valamit és ezt találtam:


[link]


Jól kezdi:

"végre-valahára megérkezett. De minek!?"


A folytatásban sem fényezi jobban a játékot.

Legalább nem vagyok egyedül xD


Jó mondjuk a cikk írója túlzásokba is esik mint a grafikával hogy egyenesen ocsmánynak nevezi és a Quake II-höz hasonlítja..Azért ezen a téren nem olyan vészes a dolog,főleg ahhoz képes hogy amennyire tudom az Unreal i morotja hajtja..Elképesztő amit kihoztak belőle.Már ha annál a motornál maradt a gearbox és nem állt át az Unreal 3-ra...Ebben az esetben viszont tényleg elég gázos.


De minden másban teljesen egyet értek a cikk írójával.Szívemből szól (sajnos):(

2011. jún. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

hát nem tudom nekem bejön a game!! még nemvagyok a Duke Burgeres pályánál, most kezdtem eddig minden jo.

A játékot letöltöttem nem vagyok hülye hogy látatlanban vegyek játékot, ugy hogy a demot se lehet kiprobálni :S aki van olyan hülye hogy igy vesz játékot az meg is érdemli ha lehúzzák. Személy szerint nem bántam volna meg ha megveszem mert végülis nem értem ezt a sok negativ kritikát nem beszélünk olyan szar játékrol... lehetett volna jobb is ez tény de szerintem igy is király lett.

2011. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

16:06


Most látod, hogy jó a játék, így nyugodtan megvehetnéd.

2011. jún. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!