Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naruto Shippuden Ultimate...

Naruto Shippuden Ultimate Ninja Storm 2-ben hogyan tudom megszerezni ezeket a karaktereket? (xbox360)

Figyelt kérdés

Sasuke Taka formája

Killer Bee

Minato

Lars

Végig vittem teljesen, de ezeket a karaktereket nem adta meg. Esetleg ilyen kisebb küldetéseknél kapnám meg őket?

Ráadásul Minatoval találkoztam is már, a Pain elleni harcnál, de mégsem kaptam meg.


2011. jún. 12. 01:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

killer bee-t és sasukét egy titkos küldetésnél kapod meg

meg kell szerezni az összes elátkozott babát és ahoz a csávóhoz vinni(van vagy 30)Minato-t meg Lars-ot egyszerűbb:free batle módba játssz sokat és ha elég pontod van megkapod őket Lars asszem:70000.

2011. jún. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
milyen elátkozott babákat?? azok hol vannak? és az a csávó merre van?
2011. jún. 12. 20:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ottvan a hokage irodája előtt ahogy bemész...egy lila valami van a feje fölött szokott jönni 1 madár...játék közbe és kiírja hogy új átkozott babákat találtak(Cursed Dolls) ezeket le kell győzni harcban(felveszik mások alakját) és van a menüben 1 "Wanted List" ott láthatod hogy kit kell ég levadászni/megkeresni...ha legyőztél 1 sorozatot akkor kapsz 1 levelet és jöhet a többi...(onnan tudod ezeket a bábokat felismerni hogy ilyen piros csíkok jönek felfele a lábukon(vgy valami ilyesmi).
2011. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok storm pointot kell szerezned és megkapod mindet.
2012. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!