Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan telepítsem a Sims 3-at? :S

Hogyan telepítsem a Sims 3-at? :S

Figyelt kérdés
Letöltöttem torrentről, te kaptam vagy 30 rar fájlt + meg kb. ugyan ennyi SFV fájlt... :S A rar fájlokban isok vannak, de melyiket tegyem Daemonba?
2011. jún. 12. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
LOL csak egy iso-t kapsz
2011. jún. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Total Commanderrel, vagy "kihúzással" egyesíteni kell őket...

kihúzás: Megkeresed a legkisebb számú fájlt (ált ezek a rar fájlok), és egyszerűen megnyitod, majd az iso-t oda húzod, ahova egyesíteni szeretnéd (célszerű ugyan abba a mappába, ahonnan egyesíted) ezután ha hibát ír ki vagy nem csomagolta ki, akk próbáld meg még1x, csak másik mappába eggyesítsd.

---> Daemon Tools...Telepíted, Crack, Játszol

Bár nem tudom h a Sims3 menni fog e Crackel, persze lehet h jóó a Crack, de mostanság nagyon ellenőrzik a Sims 3-mat, és a nem eredeti játékok nem indulnak el, pontosabban elindul, csak ki fogja írni, h rossza lemez, vagy nem eredeti a játék!

De azért remélem, h működni fog!

2011. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!