Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok játékokat mobilra?

Ajánlanátok játékokat mobilra?

Figyelt kérdés
Érintőképernyős Samsung mobilra kellene. Olyan irányítósat szeretnék. Hogy is mondjam... mint pl a jólismert Super Mario. Van már Shrek-es és Eagle Eye (Sasszem), de jó lenne még ilyen. Ajánlanátok valamit?
2011. jún. 13. 23:09
 1/6 anonim válasza:
pontosan milyen mobilra?
2011. jún. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
***** itt kiválasztod milyen telód van, és dob ki rengeteg letöltést a telefondohoz.. :))

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat... de játék nevekre lennék kiváncsi. A mobil fajta szerintem lényegtelen (Samsung Champ) ha esetleg nemjó hozzá egy bizonyos játék, hát akkor így jártam.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy ilyen "irányítós" játékok milyenek vannak? Neveket kérnék :$

Utolsó hozzászóló: keresni tudok köztük, csak névről nem igazán tudom hogy milyen. Csak ha már teszteltem. Arra meg nincs kedvem hogy minden egyes játékot kipróbáljak, hogy vajon melyik egy Shrekhez hasonló...

2011. jún. 15. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:

WALL-E


How to train your dragon



Én ezekkel szoktam játszani hébe-hóba :)

2011. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 16. 21:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Gangstar.Olyan minta GTA csak telefonra.
2011. jún. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!