Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Az Assassin's Creed Brother...

Az Assassin's Creed Brother hodd-ban a küldikben benn van az hogy el kell pusztítani Borgia tornyait (összeset), vagy külön kell őket (nem küldiben)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Külön, nem küldiben, bár a játék közepe felé lesz 1 küldetés amikor az a cél hogy el kell pusztítani egy megadottat.
2011. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és még egy kérdés: eddig 3 romulus-os kulcsot megszereztem több romulus-os küldit nem mutat a térkép. Mikor fog, le kell döntenem hozzá tornyokat?
2011. jún. 14. 19:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem összesen 3 van :/ Én kivittem a játékot, megcsináltam 2-t és már csak 1 villog. Sztem ha azt is kivinném már nemlenne több.De ne aggódj,van egy Leonardos mellékküldetés-sorozat, az nagyon izgalmas,+ a szerelmi mellékszál, szóval bőven maradt még mellékküldi. :)
2011. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van vagy 6 romulus sír.
2011. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!