Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Konfigurációs hiba a játéknál,...

Wazzup14 kérdése:

Konfigurációs hiba a játéknál, mi lehet a baj? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap újra kellett raknom a gépemen az XP SP3 mat.

Újra leszedtem a netről a "League Of Legends" c. játékot, mert már vagy egy éve evvel 'kockultam':) (jó tudni róla, hogy ez egy internetes játék)

szóval felraktam, és megnyitottam, erre kiírja hogy "nem lehet elindítani, mert konfigurációs hiba lépett fel".


néztem már fórumokat meg hasonló oldalakat, megpróbáltam már mindent, de semmi változás..


Felraktam már a .NET FRAMET, ADOBE AIRT, DIRECTX et(a legfrisebb típusaikat)

kikapcsoltam minden vírusírtót,tűzfalat, hogy nehogy blockolja vagy valami.. de még mindig semmi

megpróbáltam futtatás/msconfig/ és ott, de úgysem.. akkor más rendszergazdáként, de úgysem működött,újra raktam a windowst de ígyse.. szóval fogalmam sincs hogy mibaja lehet, mert én már minden puskaporom elöttem..


ha valaki tud segíteni, akkor írjon. köszönöm:)


2011. jún. 15. 00:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!