Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem indul el a játék. De miért?

Nem indul el a játék. De miért?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a Született feleségek játékot torrentről,fel is telepítettem rendesen.De amikor el akarom indítani azt írja ki,hogy 'Kérjük, vegye ki a lemezt a jelenleg használt CD/DVD-meghajtóból és helyezze be az eredeti "DHWENG" lemezt

a D: meghajtóba.' valami ötlet?

köszönöm előre is!:)


2011. jún. 16. 08:50
 1/5 anonim ***** válasza:
crack
2011. jún. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

a mappában,amit letöltöttem,nincs crack..

viszotn az előbb kimaradt,hogy az info.txt-ben ez van írva:Unrar , Mount, Install , Use Seucrom Loader v.1.2 Or Procyon

tool to Play the game.


egyébként crack-et honnan tudnék szedni?:O

2011. jún. 16. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:

tudom én nekem is volt ilyen ha jól tudom akkor a géped észrevette hogy hamis amit letöltöttél,de az is lehet hogy 2 CD v. DVD kell hozzá és te csak az 1. CD-t v. DVD-t töltötted le mert az aki fölrakta az internetre csak az 1. rakta fel.

bevallom csak sejtem hogy mit jelent DHWENG. :)

2011. jún. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
próbáld meg berakni a DAEMON TOOLS-ba lehet ez a baj is.
2011. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm,már sikerült megoldani...:) az egyetlen probléma már csak az,hogy nem tudom menteni a játékot,mert valami hibát észlel...szóval belemegyek az opciók>mentés,ugye nem tudom menteni,de utána visszatudok lépni a játékba..szóval nem fagy le,meg semmi ilyen.csak menteni nem tudok..:S valami ötlet?:)
2011. jún. 16. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!