Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Más is csalódott az L. A....

Más is csalódott az L. A. Noire-ban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Én abszolút ezt vártam, csak kicsit vagyok csalódott, hogy nem lehet elbukni az ügyeket, de egyébként úgy fogom fel, mintha egy sorozatot néznék.
2011. jún. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem nem tetszik a hangulata.De az is zavaró, hogy nem lehet elütni az embereket, néhány járműbe nem lehet beülni ettől egy kicsit "gagyi" érzésem van játék közben.Tegnap délután vettem de ma délelőtt nagyon ráuntam.Inkáb játszok a GTA IV-vel azt egy éve nem tudom megunni.
2011. jún. 16. 20:22
 3/8 anonim ***** válasza:
Na jó, de ezeket már megjelenés előtt tudni lehetett. Másrészt hülyén nézne ki, ha egy rendőr agyon gyilkolászná a járókelőket.
2011. jún. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen.


Gyenge harc, gyenge arcade jarmu fizika, felreertelmezheto kihallgatasok (nem lehet tudni hogy mely kijelentesre vonatkozik a truth/doubt/lie; es nem minden bizonyitek mukodik), unalmas kozelharc, elhibazhatatlan kuldetesek (folytatas szempontjabol), unalmas es ismetlodo bizonyitek kereses (raadasul mindig tudod hogy merre keresd), ronda LA (tudom hogy ez nem a jatek hibaja de akkor is), bizonyos bunozoket csak elfogni lehet masokat meg csak leloni (RDR ennel azert tobb volt), Cole maganelete a jatek elejen nincs jol felepitve mely kesobb art a storynak egy kicsit, DE


SPOILER, ha nem fejezted be ne olvasd tovabb:


a story es a fordulat a vegen nekem bejott. Az hogy nem a vegulis alszent foszereplo (aki a sajat elomeneteleert a katonasagban meg Kelso-t is hajlando volt bemartani, aki a semmiert kapott kituntetest, aki megcsalta a feleseget, stb), hanem a sikertelen de mindig is oszinte es becsuletes Jack Kelso volt a jo fiu az nekem nagyon tetszett. Hirtelen az egesz story osszeallt az eros kontraszt Jack es Cole kozott vegulis az egyik legjobb jatek sztoryva avanzsalta a jatekot... De messze nem az ev jateka eddig sem es a java az evnek meg csak most jon: Uncharted 3, Gears 3, Forza 4, Deus Ex, Skyrim, Arkham City, Stb

2011. jún. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tegnap 20:44 Tudom, hogy hülyén nézne ki ha egy rendőr elütné a gyalogosokat, de elég furán néz ki, hogy amikor felmegyek a járdára az emberek úgy csúszkálnak előttem mintha jégen lennének.Utoljára Driver első részében láttam ilyet és ez elég gagyivá teszi.
2011. jún. 17. 07:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Amúgy én se azért vettem a játékot, hogy milyen jó lesz majd embereket elütni csak szerintem elég béna lett így.Meg alapból nem tetszik a hangulata.De az is rossz, hogy lövöldözés közben csak egy fegyver lehet nálam.Tudom, hogy az "élethűség" volt a cél, (elég furán néz ki a GTA IV-ben is, hogy Niko a belső sebéből veszi elő a rakéta vetőt) de azért lehetne legalább egy pisztoly meg egy puska nálam.Amúgy nagyon szép a grafikája Pl: a vasútállomás nagyon tetszik bár ott is el lett rontva, hogy egy embernél sincs csomag.Ja meg néhány járműbe be se lehet szállni.
2011. jún. 17. 08:02
 7/8 anonim ***** válasza:

én már ütöttem el gyalogost, vagy nagyon úgy nézett ki...

amúgy nagyon jó játék, a negatívumok talán az élettelen város, semmi olyan hely ahova belehetne menni (pl GTA-ban ruhabolt,gyorsétterem stb...), és a járművek vezetése borzalmas. De akkor is qrvajó lett a játék! 8/10

2012. jan. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Néha nekem is sikerül elütnöm egy-két embert.
2012. febr. 13. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!