Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Warcraft3-ban pályaszerkesztőb...

Warcraft3-ban pályaszerkesztőben kérnék segítséget. El kezdtem egy új skillt csinálni, de nem akar működni. Mit tehetnék? Valaki légyszíves segítsen!

Figyelt kérdés

Naszóval: A lényeg az, hogy el kezdtem egy új képességet létrehozni. Fogtam a kampánybeli Illidan "Metamorphosis" képességét, lemásoltam. Átállítottam, hogy ne "Hero skill" legyen, hanem normál. Kivettem a szintkorlátot. Átírtam a külsejét "Grom Hellscream possessed" formára. Csináltam mégegyet, ott pont fordítva, simán "Grom Hellscream" a külseje. Fogtam a két különböző egységet (possessed Grom és "sima"), azoknhoz különböző képességeket tettem be. De amikor váltani akarok, csak a HP-hoz ad bónuszt, a külseje és a képességei nem változnak. Ha valaki tud, segítsen, legyen szíves.

Válaszokat előre is köszi!


2011. jún. 16. 22:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!