Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet MW2 ben ujrakezde...

Hogyan lehet MW2 ben ujrakezdeni prestiget?

Figyelt kérdés
A 10. prestigenel vagyok es nem tudom ujra kezdeni,eddig lehetett asszem a Barracks menuben,de most ott nem talalom.Mit csinaljak,hogy elorol tudjam kezdeni?
2011. jún. 17. 08:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen platform?
2011. jún. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
platform,az miaz?
2011. jún. 17. 09:16
 3/9 anonim ***** válasza:

xD

pc, ps, xbox?

2011. jún. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jah xD PC,eloszor volt a menuben amivel kovetkezo prestiget tudtam kezdeni,de most nincs es nemis lehet viszarakni
2011. jún. 18. 07:37
 5/9 anonim ***** válasza:

menjél a Program Files\Steam\steamapps\common\call of duty modern warfare 2\players mappápa, és it töröld ki az összes .STAT fájlt


ha ez megvan, menj steam\userdata

itt lehet, hogy több mappa is van, próbálgasd, míg olyat nem találsz, amin belül van egy 10190 nevű mappa. Menj bele (a mappán belül a 10190-sba), majd töröld ki a fájlokat, amik benne vannak (lessz ezen belül még egy mappa, azt ne töröld ki, csak a tartalmát)


ha ezt végigcsináltad, a rankod újra 0 prestige 1-es

2011. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miaz a prestige? az ilyen szavakat mer nem lehet magyarul irni akk tobben megertenek es tobb valasz is johetne
2011. jún. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mert ezt a dolgot így hívják a játékban, valószínűleg ha azt írná, hogy tekintély, akkor senki nem értené, miről van szó
2011. jún. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen,megprobalom de azert csinalok biztonsagi menteseket ne hogy valami gond legyen.
2011. jún. 19. 09:30
 9/9 anonim válasza:

igen én ki töröltem mindent amit az előzőkben le irt de nekem azóta nem conectel

ha tud valaki valami megoldást meg köszönném

2012. dec. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!