Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Need for Speed Most Wanted....

Need for Speed Most Wanted. Pár kérdés?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet a Need for Speed Most Wantedben sok Vérdíjat szerezni könnyen?

A Blacklist #6 környékétől már olyan mennyiségű Bounty kéne hogy...

Nah szal hogy lehet sokat szerezni?


Másik kérdés:

Melyik a legjobb autó?Tudom hogy az a BMW amit az elején megnyer tőlem Razor.((vagy mégsem??)) addig amíg

visszaverem Razort,és visszanyerem a BMWt addig mivel menjek?


3.

Pénzt,hogy lehet annyit összeszedni hogy tudjak egy jó autót venni és fullra feltuningolni?

Mert ez az autó ami most van,úgy félig feltuningolva(Toyota Supra)Ez már nem elég a Blacklist közepe-és eleje ellen..


A Válaszokat előre is köszönöm!


2011. jún. 17. 18:00
1 2
 1/15 anonim válasza:

Sok vérdíj: rendőrös üldözések...


Legjobb kocsi: neked kell kiválasztani, de egyébként azokat tudnám ajánlani, amiknél az "accerlation" magas...


sok money: [link] itt le is van írva, hogy mit kell csinálni talán. de egyébként a játék mappájába kell másolni, és itt tudod módosítani a pénzeket...



egyébként nagyon jó lesz az a supra, én is azzal vittem végig. nemtom, hogy, hogy sikerült=)

2011. jún. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

legjobb kocsi szerintem lamborghini gallardo maxra felhuzva


Én ezzel vittem ki razort

2011. nov. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én Először Lancer EVO 8 -cal,majd M3 GTR-rel!
2011. dec. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 SIku77 válasza:

A Supra jó kocsi nekem 3 autóm van backlist 5 nél :

Supra - maxra húzva

Lancer - ezt nyertem de kedvenc kocsim nincs kedvem eladni:)

VW Golf - max ra felhúzva gyorsabb a Supra nál is, nálam TOP 1 mentem már vele 344 km/h -t is és szinte mindig nyerek vele, a nagykocsikat(Viper, Gallardo, Murcielago, Corvette) is simán ott hagyja a K-9 kamikaze rendőröket is könnyű kikerülni mert gyors jól gyorsul és nagyon jó tapaása van és az elején még olcsó is (35.000$ ha jól emlékszem)

2012. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 SIku77 válasza:

Részletesebben utána néztem a kérdéseknek és erre jutottam:

1.kérédsre válasz:minnél magasabb a körözési szinted annál több bounty -t kapsz de érdemes minimum körözésről indítani és ameddig el nem éred a 3 as körözési szintet óvatosan mert könnyű kinyírni a zsarukat és lelépni magas körözési szintnél tartalékold a nitrót és indőlassítót nyugodtan hajts bele a háromszög alakú ikonokba(amik ledőlnek) de vigyázz mert ha lassú vagy elkaptak ja és ha csökkenteni akarod a szintet akkor tuningold át a kocsid külsejét (minnél jobban annál jobb)

2012. ápr. 5. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 SIku77 válasza:
2.még mindig azt mondom hogy a VW Golf tegnap elsőre sikerült hatalmas előnnyel legyőznöm backlist4 -et. A játék elején meg lehet venni ha csak erre az 1 autóra költesz akkor mindig sikerül a megnyitott legerősebb tuningot teszed be akkor jó kocsid lesz
2012. ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 SIku77 válasza:
3. kérdésre a válasz: ha van egy jó kocsid akkor pénzt sem nehéz szerezni egyébként ha elnyered a rivális kocsiját de nem kell és eladod akkor 1 jó tipp ha elmész a tuningműhelybe és az alkatrészeket(spoiler,body,stb.) egyesével gyárira állítod ezzel pénzt keresel ha el akarod adni ez plusz kb 5-7 ezer$ egyébként én megnyertem backlist4 kocsiját (Dodge Viper) és olyan teljesítmény tuningok vannak benne amik még nincsenek is megnyitva na az ilyen kocsikat nem érdemes eladni mert általában gyorsabb mint a te kocsid remélem sikerült segítenem
2012. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 SIku77 válasza:
ja mégvalami ha tuningolsz figyelj oda hogy mindent tuningolj szerintem ebben a sorrendben érdemes ha nincs sok pénzed: nitro,motor,felfüggesztés,váltó,turbó,fék,gumi,(kihagytam valamit?:O)
2012. ápr. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Kocsi amit én ajánlanék : Evo, Supra és DB9 én ezzekkel megyek és simán nyerek mindent ;)
2012. aug. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én találtam egy rohadt jó bug-ot!Ez olyan h van az az üvegház és ha felmész a lakókocsikra vagy a benzinkútra ott soha a büdös éltben nem kapnak el!Ja de a 4-5 szintű zsaruk néha felmennek, de ni problem mert te is leugrassz megnyomod az R-t(PC)és visszatesz neked pedig csak meg kell lógni.(Igaz hosszú idő de hát ez van.)Én a Porsche Carrea GT-t ajánlom!Igaz van egy kis ára.(Maxra felhúzva jobb mint a BMW vagy bármelyik más)Pénzhez csak annyit tudok mondai hogyha ha valamelyik kicsi nem kell akkor add el vagy a riválisok legyőzése után tudsz nyerni extra pénz jutalmat. Vagy a még meg nem csinált versenyeket megcsinálod vagy a megcsináltakra visszatérsz.
2013. júl. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!