Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb FREE MMORPG,...

Melyik a legjobb FREE MMORPG, és miért?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni egy Free mmo-t. Lényegében olyant keresek, aminek szép a grafikája(főként a környezet, skillek a lényeg, szóval az ember szeressen benne barangolni), legyen összetett, /pl. archlord WOW-hoz képest egyáltalán nem az/ és a fizetős játékosok nem sokkal több extrában részesülnek (persze ez szubjektív).


Például annó jadeDinasty-ban nem a karakter erejéért fizettél, hanem a kinézetéért, amíg be nem jött a patch. Vagy Archlord-ban míg nem vette át Webzen max lóvéval 20-30%-al volt egy fizetős erősebb, most kb 200%.


Amit próbáltam: WOW, Silkroad, Jade Dinasty, Archlord.

Most fenn van LOTRO D&D requiem memento mori de egyik sem az igazi.


HA írsz nevet, léci egy pár mondattal told meg a véleményed érdekelne.


Köszönöm


2011. jún. 17. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
aion, tort szeron [link]
2011. jún. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ja, es a velemeny: szep graf, jo jatekelmeny, rengeteg jatekos online, konnyen meg lehet erteni, 2 faj 8 kaszt-al,
2011. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És mennyire bugos? mert ugye a WOW tört az tiszta bug.
2011. jún. 17. 20:58
 4/13 anonim ***** válasza:
skillek, itemek, instak mukodnek, a questek 1 resze nem megy, de attol lehet lvl-ezni, 2 szero van, 1 low es 1 high rate
2011. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
én is sokat vártam az Aion-tol de nem nagy cucc,a legjobbat freebe meg nem találtam meg pedig veszettül keresem.
2011. jún. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Cabal Online

Igaz én már nem játszok de nagyon imádtam bár inkább futurisztikus és múltbéli dolgok vannak összerakva egy csodás játékká...Rengeteg magyar van rajta,szép a grafika( a legszebb grafikájú MMORPG játék amit láttam)bár a mapok,terület elég kicsire és kevésre sikeredtek de a játékélmény visszadja ezt a veszteséget...érdemes kipróbálni...

2011. jún. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szintén CABAL online-t ajánlanám. Talán a környezet nem a legszebb, de abban biztos vagyok, hogy nem találsz még egy olyan játékot, ahol ennyire szép skillek lennének. Nekem nagyon bejött :)


http://www.youtube.com/watch?v=WuHuIqPzNwo


És amit más shopban megvesz igazi pénzért, azt te is megveheted játékbeli pénzért, szóval olyan nagy különbség nincsen fizetős és nem fizus között :)

2011. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Perfect World: szép grafika stb...

Runescape: a grafikája elég sz*r :/ de jól össze van dobva, sütés főzés, küldetések, barkácsolás stb...egy próbát megér

2011. jún. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 jimbike válasza:

metin2 metin2mester DDMTmetin (Bő kategóriában:call of duty

1,2,3,4,5,6,7,8)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NYOMJAAAAAD


XDXDXDXDXD

2011. jún. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, ha van még ötlet, jöhet még:D
2011. jún. 20. 00:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!