Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Heroes V trilógia magyarul?

Heroes V trilógia magyarul?

Figyelt kérdés
Próbáltam torrenteket keresni hozzá, de csak angol verziót sikerült találnom. Nem tudtok véletlenül olyan torrentet, ami magyar nyelvű játékot tartalmaz?:) Jó lenne, ha mind a három része meglenne, szeretnénk kicsit nosztalgiázni haverokkal :)
2011. jún. 18. 09:27
 1/9 Vitális Mátyás válasza:
0%
Heroes V-öt magyar verziót nem lehet kapni, de van egy olyan változat ami Heroes V Gold Version, én láttam egy boltba amin az alapjáték van és a többi kiegészítő! Sajnos nem lehet kapni magyarul Heroes V-töt! Nem érted a játékot magyarul?
2011. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Vitális Mátyás válasza:
22%
Lehet hogy Tescoba lehet kapni Heroes V Gold Verziót úgy tudtam hogy magyar, de szerintem igen!
2011. jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már hogyne lehetne...-.- régebben is magyarul volt meg, csak aztán meghalt a gép, és minden ment róla a kukába :)
2011. jún. 20. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Ncore-n fent van, ha vmelyik haverodnak van Ncore regisztrációja, akkor onnan le tudjátok szedni.
2011. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs :S
2011. jún. 22. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
írj pirvit és meg beszők
2011. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kell írnod mert meg találtam a magyarosítást *****


itt játék *****


itt a crack [link]



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ezért jár a zöld kéz nem ?
2011. jún. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jár, jár :)
2011. jún. 22. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!