Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Counter Strike 1.6 kérdések?

Counter Strike 1.6 kérdések?

Figyelt kérdés

3 dolgot szeretnék kérdezni a fenti játékkal kapcsolatban.


1. Hogy lehet grabelni?Illetve csak admin tud?


(ez lenne a legfontosabb)2.Hogy lehet "gyorsan" futni?Néhányan szervereken 2-3-szor gyorsabban futnak az átlag futástól.(Nem, nem speed hack, rendesen szedi a lábát, sztem vmi consoleos

parancs lehet).De ez csak addig tart amíg meg nem lövik az embert,utána újra lassan fut, újra be kell kapcsolnia/írnia ha megint gyors akar lenni.Tudom, haszontalannak tűnik, de késes + futós mapokon nagyon jól jön.


3. Hogyan lehet lehányni/lehugyozni stb. egy halott ellenség testét?(ilyenkor chatbe kiírja a game hogy "x lekullantotta y testét, HAHAHA!")


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. jún. 19. 19:02
 1/2 anonim válasza:
Ezek mind pluginok... és igen csak admin tud.De ha admin is vagy kell feltenned ilyen pluginokat,hogy mennyen.
2011. jún. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez egy plugin, admin tudja csinálni.

beirod a conzoleba: bind x +grab és amikor megnyomod az x-et akkor megfoghatod az emberkét, és viszed ahova akarod.

(x helyére irhatsz bármilyen betüt)


2. Szerintem a bunny hoppra gondoltál, ez is egy plugin, csak lenyomva tartja a spacet, és A-D betükombinációkkal, és az egérrel ugrál.Nagyon fellehet gyorsulni vele.Egyik haverom a D2 mapot 4 másodperc alatt megkerülte:)


3. Ez is egy plugin

bind x puke

bind x takeadookie

bind x ejacuate

Azt hiszem így vannak:) Az első a hányás, második a sz@rás, 3dik a hokizás:D


Remélem segítettem.

2011. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!