Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Soha életemben nem játszottam...

Soha életemben nem játszottam még a final fantasy egyik epizodjával sem, de ahogy elnézegettem a 13. részt valahogy megfogott a stílusa mondhatni egy kissé world of warkraft stílusu, szerintetek megvegyem XBOX 360-ra?

Figyelt kérdés
Érdekelnének a tapasztalatok és egyéb infok a játékrol!köszi
2011. jún. 21. 20:18
 1/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
A sorozat leggyengébb láncszeme.Kb annyi hasonlóság van a wow és e-között mint a cod és a battlefield között vagyis mint a kettőbe lehet lőni meg fps de más nem. Nos itt meg csak annyi hogy mind a 2 rpg az egyik mmo(wow) a másik Jrpg(FF)szóval szerintem ne vedd meg.14/f
2011. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és mivel érdemelte ki a leggyengébb láncszem kifejezést?:)
2011. jún. 21. 20:34
 3/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Úgy hogy a többinek nagyon érdekes sztorija volt és nem volt egyhangú a játék.Míg ez hamar unalomba fullad mert csak öldöklés van benne rohadt monoton az egész és a sztoritól se lehet hanyatt esni.14/f
2011. jún. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
milyen játékot tudnál ajánlani?
2011. jún. 21. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Valóban a leggyengébb az összes közül, majd megszakadt a szívem, mondjuk azért végigtoltam. Bár mivel nincs viszonyítási alapod, kezdheted ezzel, így neked tetszeni fog, csak azoknak gyenge, akik már játszottak az előtte lévő részekkel. Amúgy xbox-ra ilyesmi még a Tales of Vesparia, az szerintem nagyon jó, meg a Lost Odyssey, amit mindenképpen ajánlani tudnék, az olyan, mint amilyen egy régi igazi final fantasy (mondjuk ugyanazok csinálták akik a final fantasy-t otthagyták, szóval érthető)
2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
rpg-n belül,xbox-ra?Fable2-38habár 3-as kissé gyenge de jó az :)) a közeljövőben megjelenő Skyrim és ugyebár jön majd a the witcher 2 is.Akkor ami tényleg jó az az Oblivion,Fallout3 és a New Wegas,Mass Effect 1-2-3(bár a 3-as nem jött még ki de tuti jó lesz)Dragon Age 1-2(ha ezek közül választasz akkor inkább az egyet sokkal jobb lett bár ez a játék pc-n a legjobb.Mondanom sem kell a játékok kérik az angol tudást rendesen szóval csak ennek fényében kezdj bele a játékokba.14/f
2011. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 valakiakitnemismersz ***** válasza:
a Fable-nél nem 38 akar lenni csak 3 bocsi :D
2011. jún. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Final Fantasy 13 a legsz@rabb resz. A gyenge lancszem nagyon finom kifejezes.


A legjobb a FFVII. FFVIII, FFX, FFXII nekem mind nagyon bejottek. Az FFI-VI nekem sajnos kimaradt szoval lehet hogy van meg jobb resz mint az FFVII (az ign szerint az FFIV a legjobb), de ezek mind 2D jatekok szemben a 3D reszekkel melyekkel en jatszottam...

2011. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!