Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit lehetne tenni? Steam

Mit lehetne tenni? Steam

Figyelt kérdés

Steamen vettem egy játékot(Section 8:Prejudice)letöltöttem és miután rákattintottam a parancsikonra ezt írja:

This game is currently unavailable.

Please try again at another time.


A CD kulcsot próbáltam aktiválni de az se jó.Mit lehet tenni?


2011. jún. 24. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:

És mi van akkor ha Steam-ből indítod a játékot a "play"-re kattintva,nem a parancs ikonnal?Ugyan ezt írja ki?


Azt hogy érted hogy a CD kulcsot próbáltad de az se jó?Nem fogadja el vagy mi?Eddig akármilyen gamét vettem steam-en,soha nem kellett nekem manuálisan aktiviálni cd kulccsal vagy akármi.

Csak meg veszem->letöltöm->play és indul..

2011. jún. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A CD kulccsal tényleg nem kell semmit se csinálni.Csak hogy ott volt oldalt kiírva gondoltam hogy aktiválni kell de nem kell.


És amúgy ha ott indítom akkor is ugyan ez van.


Most újra letöltöm hátha jó lesz.

2011. jún. 24. 16:45
 3/6 A kérdező kommentje:
Annak lehet valami köze ahhoz hogy nem indul el a játék az hogy letöltésnél a nod vírust jelez az egyik letöltött fájlnál és törléssel tisztítja meg?
2011. jún. 24. 21:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom,mivel a steam azt írja ki hogy a játék pillanatnyilag nem elérhető..És nem olyasmit hogy hiányzik egy fájl vagy valami...


Utána néztem és ilyen esetben a következőt ajánlják:


1.Ellenőrizd le a játék telepítést.Steam-ben kattints jobb egérgombbal a játékra és válaszd a beállításokat (properties) és ott válaszd a "Local Files" fület majd kattints a "Verify integrity of game cache" gombra.Ez után Steam le ellenörzi a játék telepítést és újra telepíti a hibás vagy hiányzó fájlokat.


2.A problémát az is okozhatja hogy a Steam beállításokban "csak olvasható"-ra van beállítva vagy épp nincs beállítva.Kattints a "Steam" könyvtárra,ott tulajdonságok.És vedd le a pipát a "Csak olvasható" részből vagy ha nincs itt pipa,akkor rakj oda és kattints az alkalmazásra.


3.Frissíts minden illesztő programot,bele értve a Directx-t,Nvidia PhysX-t és Visual C++-t is.


4.A Steam könyvtárban nevezd át a ClientRegistry.blob fájlt ClientRegistryOld.blob-ra és indítsd újra a Steam-et.Ha ez nem használ


5.Lépj ki Steam-ből és lépj be a Steam könyvtáradba.Ott törölj mindent,kivéve a Steam.exe a ClientRegistryOld.blob fájlokat és a steamapps könyvtárt.Ez után ha be jelentkezel a Steam frissíti magát.


Ezeket próbáld meg,addig is még keresgélek,kinek hogy sikerült megoldani ezt a dolgot.

2011. jún. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Helló!


Kösz a válaszokat ment a zöld kéz.Megpróbálom azokat amiket írtál.

2011. jún. 25. 10:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Sikerült.Már elindul a játék.Köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 25. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!