Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnál játékot ajánlani?

Tudnál játékot ajánlani?

Figyelt kérdés

Hello!

Tudnál olyan játékokat amiket pc-n kontrollerrel(gamepad)lehet játszani?Vagy billenytűzet és kontroller(mármint felváltva ha értitek).Lehet single vagy multiplayeres is.Előre is köszönöm.


2011. jún. 24. 22:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocs azt kihagytam hogyha másmódon is lehet igy játszani(pl egy progival valahogy átalakitani)akkor azt is irjátok már meg.Mégegyszer kösz!
2011. jún. 24. 22:53
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát azt hiszem Mirror's edge, Portal 1-2

Portal 1: Van map editora(pálya szerkesztő), a főszereplő eredetileg csaj és én láttam videót amiben koma volt("lecserélték"), a Portal gun-t és magukat a portálokat is át lehet valahogy "színezni"... a kontrollert nem tudom:/

Sztori: Egy tesztalany vagy(Chell, nő nemű) az Aperture Sience-nél, egy robothang követ végig a tesztek során, egy idő után kiderül, h ki akart nyírni, a végén megtalálod(mellékesen: női robot akinek a neve/rövidítése GLaDOS), sikerül kinyírnod.

Portal 2: Szintén van pályaszerkesztője, videóban láttam, h sárga volt a portal gun, úgy tudom lehet kontrollerrel.

Sztori: A jó régi GLaDOS feltámad és egy Wheatley nevű(férfi) "fejrobottal" fellázadtok ellene, lecseréled a központ irányítását, h ne a gonosz GLaDOS legyen a főnök, amikor Wheatley hatalomra tőr, kapzsi lesz és most GLaDOS-szal próbáljátok elintézni, sikerül(úgy ahogy), és GLaDOS rájött, h veled csak az idejét fecsérli és inkább elenged, mert téged megölni "...azt nem könnyű.."

Mirror's Edge: Valahogy lehet FPS-ből(belső nézet)

TPS-re(külső nézet) csinálni-elég vicces a mozgása a karakternek úgy tudom kontrollert ehhez is lehet.

Sztori: Nem értettem teljesen, de annyit tudok, h te egy "futár" vagy aki a házak közt ugrándozva viszi a csomagokat, majd egy gyilkosság után elrabolják a zsaru nőtesódat(te is csaj vagy, a neved Faith), elkezdesz nyomozni, közben üldöznek, megtalálod a nővéred, megint elrabolják és a végén (a nyomozási szálak is szépen lassan kibogódzódnak)megint megmented a tesód és minden szép és jó:D

Remélem segítettem:D

2011. jún. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!A Portalt ismerem de már rég játszottam vele.Kipróbálom a 2-t meg a Mirror's Edge-t.Mégegszer kösz.
2011. jún. 24. 23:22
 4/13 anonim válasza:

Mass effect 1-2

Bulletstorm

Prototype

Avatar James Cameron The Game

Call of duty bármeik...

Dead space

crysis

stb...én ezeket a játékokat ajánlom

2011. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. jún. 24. 23:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Olyat nem tudnál mondani amit multiplayerben(1. player billentyűzet+egér a 2. kontrolller)lehet játszani?
2011. jún. 25. 09:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Osztott képernyőre gondolsz? Sztem olyan csak konzolokon van.


Am. CoD-oknál nincs mindegyiknél controller támogatás, csak Black Ops-nál, meg elvileg World at War-ban (bár abban nem találtam meg), viszont van egy progi, Xpadder, szinte bármelyik játékban tudod utána használi a ocntrollert:


*****


Am. Crysis 2 megy controllerrel



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!
2011. jún. 25. 13:21
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem osztott képernyőre!Például a Magicka nevű játéknál az egyik player bil+egérrel megy a másik meg kontrollerrel.
2011. jún. 25. 13:28
 10/13 anonim ***** válasza:

Hát olyat nem ismerek


am. Team Fortress 2, azt lehet controllerrel tolni, most lett ingyenes

2011. jún. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!