Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mennének attól a...

Szerintetek mennének attól a gépemen az újabb, jó grafikájú játékok, h a videókártyám gyenge?

Figyelt kérdés

Intel(R) Graphics Media Accelerator HD

Portal 2, Mirror's Edge max grafikán ment a gépemen.

Megnéztem, még a 2011-es játékoknak is megfelel a gépem csak a videókártyám xar. RAM, CPU stb az jó és a két játéknak amit írtam, azoknak is csak a videókártya volt a bajuk mégis maxon mentek.

CPU:Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 370 @ 2.40GHz

RAM:2,3GB

OS:Microsoft Windows 7 Ultimate Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

Video RAM 1.0 GB

Hardware T&L:igen

Pixel Shader:4.0

Vertex Shader:4.0

Videó kártya: Intel(R) Graphics Media Accelerator HD


2011. jún. 25. 00:39
 1/5 A kérdező kommentje:

Itt i3-330m meg i3-350-en fut a Crysis meg a Lost planet, de azért érdekelne vélemény is.

Link:

http://www.youtube.com/results?search_query=crysis+Intel%28R..

2011. jún. 25. 00:44
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem lazán süvitene
2011. jún. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írhattok is játékokat:D
2011. jún. 27. 16:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Assassin's Creed összes része, nekem sajna még az 1 sem menne valószínüleg, de ahogy látom nagyon cool a géped sztem menne rajta a legújabb is azaz a Revelations.
2012. máj. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár. Nem tudom :D Az 1,2, Brotherhood-ot azért mindenképpen, ha a Revelations nem is fut.
2012. máj. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!