Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Codemasters F1 2011. Te mit...

Codemasters F1 2011. Te mit vársz tőle?

Figyelt kérdés
A kérdés szerintem egyértelmű. Miket szeretnél majd látni a játékban, vagy milyen változtatások, újítások tetszenének igazán az előző részhez képest.
2011. jún. 25. 03:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a 2010 is nagyon tetszett, csak 2-3 évad után már monotonná vált.

Remélem, ezt is orvosolja majd, a grafika szerintem jó volt, az időjárást effektek és a hangok is, de lehet, hogy ezen is csiszolnak majd valamit.

Jó játék lesz, bár megmondom őszintén, személy szerint a Forza Motorsport 4-et jobban várom (több, mint 600 prémium kategóriás autó).

2011. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Álló László ***** válasza:
A safety cart biztos nagyon várom és a bukósisak kreátor is remélem lesz benne,DRS(állítható hátsó szárny)és kelsz is legyen benne ha már megveszem
2011. jún. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem várok semmit, mert már meg is van. az eddigiek nem voltak meg nekem, de a 2010-esről azt hallottam, hogy árkádjáték, csak nyomod mint az állat, azt' nyersz. semmi taktika, semmi technika, tehát messze áll a valóságtól. az igazi F1-es játék emiatt az rFactor volt. nem is értettem, hogy a hivatalos hogy lehet ilyen sz@r. az új játék nekem jónak tűnik.
2011. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!