Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bug gyűtés játékokból (? )

Bug gyűtés játékokból (? )

Figyelt kérdés

császtok bug-okat gyűjtök segíthetnétek amit tudtok irjátok le pl.battlefield bad company 2-ha a falat kitöröd a téglák a fal szélén lebegnek,ha kocsival mész vibrál a fű...

bug=játékhiba (aki nemtudná mi az) várom a válaszaidat!

én is irok még!


2011. jún. 27. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:

PWI: [link]


Az egy boss akar lenni.

2011. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy.
2011. jún. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ejha!
2011. jún. 28. 12:24
 4/8 anonim ***** válasza:
De igazából nem nehéz megölni őket... Csak nagyon sok xpt adnak... És ez egy MMORPG...
2011. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát régen bátyának mutattam mit tud a crysis, és hogy elképedjen ki lőttem egy fát. nos, lebegett úgy hogy nem volt törzse.
2011. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nekem is ez volt a fra cry 2-be és az emberek a sziklából löttek rám!
2011. jún. 29. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Rossz PC játékok sorozatot. Amúgy a bug nem csak játékhiba, hanem bármilyen programhiba.
2011. júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

ismerem a rossz pc játékok sorozatot ezért kérdem nincs e más játékokba is eget verö hiba!

programhiba:

assassin's creed a városban a madarak ugye repkednek de az egyik csak "lebeg" megsem mozdul!

2011. júl. 6. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!