Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy kell kiakasztani ezt a...

Hogy kell kiakasztani ezt a játékot?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 27. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért: erre én is kivi lennék:D
2011. jún. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak 2 éve próbálkozok.:D
2011. jún. 27. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell keresni a 4 patkót és megpatkolni a lovat
2011. jún. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
próbáltam már. de csak 3 patkó van
2011. jún. 27. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol van hozzá szöG és minek a répa?
2011. jún. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1.Katt a seprűre,akkor előkerül egy kulcs,azt vedd fel!

2.Menj egyet jobbra a kulccsal nyisd ki a ládát,benne egy papír,ami sokat segítene,ha nem irnám le ide az egészet x)de felveheted ha szeretnéd!

3.katt a cipőre az elmozdul alatta pedig egy patkó,vedd fel!

4.Menj még egyet jobbra,ott katt a vasvillára

5.Kattints egy párszor a tyúkra ami egyedül ül,először bólogat,hogy nem mozdul de végül megteszi,akkor vedd fel a tojások közül a patkót

6.Menj egyet jobbra és ott jobb oldalt a földön a harmadik patkó

7.Menj 2-t jobbra,nyisd ki az ajtó mindkét oldalát és menj be!

8.Kattintgass a macskákra,egészen addig amíg meg nem állnak,akkor vedd fel a kalapácsot,majd jobb oldalt a fogót.

9.Nyisd ki a kemencét,tedd be vmelyik patkót és kapcsold be a kemencét,így kell felmelegíteni:0,1,0,2,0...kapcsold ki,vedd ki a fogóval a patkót és kalapáld meg!Ezt csináld meg mind a három patkóval!

10.Helyezd a patkókat a lakatos ajtó mellett a helyükre!De vigyázz nem megy be akárhova!

11.Menj vissza a lóhoz,nyisd ki az ajtaját,menj be és katt a zöld v a kék bigyóra,h ráközelítsen!a zöldön van hogy hogy kell elforgatni a patkókat!Frgasd el eszerint a patkókat,akkor beesik egy meteor,azt vedd fel!

12.Menj vissza a kemencés szobába és tedd a kemencébe a meteort!

Így kell felmelegiteni:0,2,1,2,0

13:Ugyanúgy,mint a patkókat a fogóval vedd ki,majd kalapáld meg,és egy mágikus követ kapsz!

14:Menj vissza lóhoz és az itatóba(kék)önts vizet(úgy hogy a tetején arra a világos izére klikkelsz),majd rakd bele a követ!

15.Menj vissza a tyúkos szobába,ott a két galamb felett az ablakban ott egy csillag arra klikk!

16.Vedd fel azt a kajaadagoló izét és vegyél ki vele a zsákból zabot,amittegyél a ló táljába!!!!


A ló kirepülés már készen is van!Remélem segítettem!!!

2011. jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.:D
2011. jún. 29. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!