Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kocka vagyok, írnátok nekem...

Kocka vagyok, írnátok nekem egy jó játékszervert? :D

Figyelt kérdés
xD Mielőtt negatív kommentekkel dobálóznátok, csak viccelek, nem vagyok kocka :) Viszont itt a nyári szünet, unatkozom ha itthon vagyok, nincs mit csinálni. Tehát örömmel veszem, ha egy-két jó játékszervert leírnátok nekem ! Lehetőleg magyar nyelvűt, kedves-normális játékosokkal :) Előre is köszi !!
2011. jún. 28. 12:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen játékhoz eggyeltalán???xĐĐ
2011. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
PC xD Bocs, igazad van, tényleg nem írtam le.Tehát számítógépre valami online játék
2011. jún. 28. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
55%

shiiiiiiiiiiiiiiiiit -.-"""

te olyan messze vagy a kockától, mint ide Tokyo (az nincs közel, csak h tisztázzuk)

Konkrét játékot mondj, vagy legalább stílust.

Legálisan, vagy tört szerón akarsz vacakolni?

(amúgy egy rendes kocka nem kérdezné, mert tudja xD)

Szerintem neked a Hello Kitty Online való, ingyenes, és a hülye is megérti, olyan egyszerű kezelni.

2011. jún. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
fable
2011. jún. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Pwi. Most fog nyílni 1-2 hét múlva európai szerver. MMORPG.

Minecraft.

2011. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a Fable jó :D már játszottam vele. Uccsó kommentelőnek köszi :) majd meglesem. Előző meg uff..Hello Kitty? Jobb nem jutott eszedbe? Talán te játszanál vele de én nem..Amúgy meg azt kértem ajánljatok, amivel ti játszottatok és tetszett vagy hasonló, tökmindegy milyet..Általában minden tetszik
2011. jún. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!