Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik erre magyarosítás...

Létezik erre magyarosítás vagy angolosítás?

Figyelt kérdés
Egy barátomtól megkaptam a Mass Effectet X-BOX 360ra. Egy nyaralásáról hozta Németországból. A probléma az hogy a játék teljesen német nyelvű. Nem csak a feliratok de a szinkron is német. X-box 360 létezik angolosítás hogy angolul játszhassam?
2011. jún. 28. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy angolosítás (igazából magyarosítás/magyarítás sincs abban az értelemben, ahogy használod, de ez már annyira megragadt a nyelvben, annyira sokan használják, hogy végül is a létező szó "megkapta" ezt az értelmet is, tehát a zárójel tartalma egy az egyben hülyeség :), inkább angol (vagy akármilyen más nyelvű) honosítás.

De hogy ne csak kötekedjek: tudtommal boxra nincs se magyar, se angol nyelvű honosítás, viszont megvásárlásra tudok ajánlani, a CD Galaxisban 890 Ft-ért láttam a magyar nyelvű kiadást (PC-re, boxra nem néztem, de biztos van, és kb. ugyanebben az árban). Sajnos csak ennyit tudtam segíteni.

2011. jún. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!