Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki linkeljen pls egy...

Valaki linkeljen pls egy 100%ig működő Shaiya Gold hacket lehetőleg ami midnen shaiyan megy én most a World Of Shaiyan játszom lehetőleg azon is menjen?!

Figyelt kérdés
ASD
2011. jún. 28. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezek soha sem voltak működő képesek.


Egyetlen egy taktika a "duplázás".


1. bejelentkezel.

2. oda adod az egyik ismerősödnek (vagy magadnak ha double boxingolsz) a megduplázni kívánt dolgot.

3. a köpenyeshez NPChez elmész és közben átállítod a grafikus beállításokat maxra.


Ez egy DC Disconnect Errot fog eredményezni, amikor vissza térsz a játékba, ott fogsz megjelenni ahol az első bejelentkezésnél voltál.


Olyan állapotban amiben az első bejelentkezésnél voltál .


... Tehát még mindig nálad lesz az a dolog, amit meg akarsz duplázni és a barátodnál is.


Tehát már 2 van belőle ezen a ponton...


Már nem játszom a játékkal, mert halott de anno erre a módszerrel egy barátommal jöttünk rá véletlenűl, majd egyre több emberrel megosztottuk és voltak páran akik látták mit csinálunk és megpróbálták imitálni nem igazán tudva hogy mi is az értelme folyamatosan az köppenyes NPChez futni APUban ugyan azzal a karakterrel... de végül csak sikerült nekik.


Majd alapítottunk egy új magyar klánt, amivel azt hiszem top 5ben benne voltunk vagy akörül egy időben.


Persze, hiszen végtelen OPnk volt.


Rengeteg ember bannoltak, de minket nem.


Azóta kijavították a hibát, legutóbb amikor próbáltam (már rég volt) nem működött.


Végül úgy hagytam abba a játőkot, hogy a TRADE chatben beírtam hogy ingyen dologkat dobálok.


Amik teljesen kimaxolt PVPs szettek voltak... Senki sem hitt nekem, de hamar rengetegen követték a karakterem.


Utána bujócskát szervezve a megtalálóimnak mindent oda adtam.


Csak érdekességnek írtam, meg már régi is a kérdés :D


A lényeg, hogy semmi sem működik. Egyedül ez volt az egyetlen igazi csalási lehetőség, de már ez sem.

2020. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!