Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Team Fortress 2 hogy hogy...

A Team Fortress 2 hogy hogy ingyenes lett Steam-en?

Figyelt kérdés
Szóval ma magától letöltötte nekem a Steam. A TF2-t.Kicsit fura.. és rendesen tudok multiba játszani:D Miért lett ingyenes? Másnak is feltűnt ez?!
2011. jún. 28. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
mostantól ingyenes lett, bárki játszhat vele, de aki meg megvette az prémium felhasználó lett
2011. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én, régi tf2 játékos vagyok. Csaknem 2 évet és több mint 1000 órát öltem ebbe a csodálatos alkotásba. Így nem csoda, hogy érzékenyen érintett a hír. Ám, nem teljesen vannak úgy a dolgok, ahogy azt nyomatja a propaganda. Igen, az új update mellé kaptuk kaptuk a hírt, hogy mostantól fogva szeretett játékunk (amiért én mellékesen 12 kilót fizettem) ingyenes lessz. Ez, szívgyógyszer hiányában, töményen tudatosult bennem és a többi csaknem 150000 játékosban. Ám, utánnaolvasás után, kicsit átszemlélhettem a dolgokat. A játékostársadalom két részre oszlott: Azokra akik prémium változattal rendelkezdnek, és azokra akik nem. A prémium változat birtokában a játék összes kis részlete elérhető, nem úgy mint az ingyenes, "butított" változattal. Ahoz, hogy prémium változatra válthass, meg kell venned valamit a boltbol, ezt nem tudom pontosan, vagy be kell szerezned az eredeti játékot (doborozt a tesco -ból, vagy virtuálisat a steam- ről). Remélem így nyilvánvaló, hogy a tf2 nem lett ingyenes, csak a "free to play" verziója, ami lényegében egy béta, mely ha sikeresen meghódítja és beszippantja az agyadat, akkor arra kötelez, hogy megvedd.


Remélem eloszlattam minden kétejt :)

2011. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt meglehet nézni hogy miben rosszabb a FTP-s verzió

2011. jún. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem.kösz.szóval olyan mint egy demo :S
2011. jún. 28. 18:37
 5/7 anonim válasza:
Kevés volt a player és az okból lett ingyenes 1 hétig. De jövöhéttől már nem lesz az. Szóval használd ki
2011. jún. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
CSak 1 hétig ingyenes?kevés volt a játékos?aha persze,biztos... xD épp az hogy nagyon sokan TF2-znek,még magyarok is.Hivatalos oldalon olvastam hogy a VALVE ingyenessé tette örökre(FREE TO PLAY!!!)
2011. jún. 28. 23:29
 7/7 anonim válasza:

Mi bajod van?1 hétig?Te nem vagy normális örökre van!Ha azóta nem csatlakoztak legalább 500000-ren akkor semennyien!

Emúgy szerintem ez kitolás mert most más megvesz 1-2 eurós cuccot én meg 9-10ért vettem(ha átváltjuk forintból) Csak annyi hogy hamarabb játszhattunk,kezdhettünk el cuccokat gyűjteni és kaptunk egy "Vásárlás bizonyítéka" sapkát:/

2011. aug. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!