Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor lesz 6. -os szero...

Mikor lesz 6. -os szero metin2-n? Vagy mikro lesz metin3?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:

figyelj.metin 3 felesleges,mert a 2 is el van teljesen szarva(ezzel nem azt mondom hogy szerintem szar,és is már kp 4 éve játszom :D)úgyhogy előbb jó lenne ha megcsinálnák rendesen a metin 2-t aztán majd beszélhetünk 3 as verzióról.

amúgy sokkal jobb ett a metin2 mint a metin,keress rá youtuben hoy metin1,van 1-2 videó,elég béna 2D-s játék volt...Csak akkor az volt a jó hogy sszetartottak az emberek,segítettek egymásnak,stb....

Na hát mostmár ez nem így van.

Már bocsánat de én ok nélkül soha nem bántok se pirosat,

se sárgát(gondolom már rájöttél,hogy kék vagyok)és soha nem vagyok szabadban,de ha én a szar 72 es szintemmel összetalálkozok tökvéletlenül egy 87 es pirossal,abban a pillanatban leüt...eddig a sárgákat tartottam a legnormálisabbnak,de őkis kezdenek "meghlyülni".

én nemtudom hogy az én birodalmam mit csinál,én mindenesetre nem bántok senkit.

Na de ezért mondja mindenki hogy szar a metin,ezért játszanak egyre kevesebben,ezért megy mindenki el szar privát szerókra ahol 10 perc alatt 100 as vagy 100 as cuccokkal meg kinggel(mint pl az atlanticaCORP).

Na a gm ek...a gm ek meg le se szarnak...

este tizenegykor ott írkál chatba,ha ráírsz akk meg várhatod hogy visszaírjon...

nekem volt már hogy ott szaladgált map1 en a gm,ráírtam

(most ezt nem írom le miért,mert már így is baromisokat olvastál)és akkorse csinált semmit...

na az a lényeg hogy a metin3 mal még várni kell míg rendesen megcsinálják a 2-őt...

2011. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

de viszont most látom,hogy van metin3(csak kínai v japán fogalmam sincs)de nem valami nagy durranás...

előző voltam

2011. jún. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ja és még a 6 os szeróról annyit hogy más országokban(most ne haragudj de nem mondok egyet se)kb olyan 30 szeró van.

lehet hogy kkéne ide is,na de mégse.és hogy miért?

azért mert a kb 40000 játékosból elment kb 35000.

én délután 4 kor felmegyek metinre,a chat tök üres...

map 1 en olyan 5 ember van...(ch1)

úgyhogyazért nem kell 6 os szeró mert nagyon elszarták az egész játékot és mindenki elmegy...

na még mindig előző/első voltam :D

bocs hogy ennyit írok,csak ez még eszembe jutott...

2011. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
még mindig előző vagyok,már csak annyit szeretnék még mondani hogy remélem segítettem,bár lehet hogy végig se olvastad az egészet:D
2011. jún. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja igazad van, tényleg elszúrták a metin2-t, és a gm-ek se nagyon törődnek a játékkal én Aurigán játszom 68 as vagyok (piros) és tele van map2 botkarikkal és a gm-ek szószerint leszarják, volt hogy én irkáltam a botkarik nevét és adtam át gm-eknek, de hiába mivel még 1 hét után is ugyanúgy fentvoltak azok a botkarik és ezért is mennek el sokan szerintem meg azért is mert töri a kk-kat meg a cucoakt! Ésmég hogy a sárgák meg pirosak "h.lyék" ez nem atól függ hogy milyen a szine, hanem hogy értelmes gyerek ül-e a karakter mögött! És am a metin3-mat azért is kérdeztem mert már látam a trailerét, és az szerint már rég piacon kéne lennie! Am te melyik szeron vagy fent hogy map1 ch1 en alig vanak?
2011. jún. 29. 10:35
 6/9 anonim ***** válasza:
aurigán vagyok.
2011. jún. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

de most nem azt mondom hogy minden kék(előre tettem)sárga és piros is szemét,hanem az átlag.

de kb (most így az összes játékost összevéve)olyan 85%

bunkó,10% nem bánt senkit,és 5% nem bánt senkit,kedves(gondolom te is e közé az 5% közé tartozol,na énis)

2011. jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
a metin2 kak Pumt2-re regizzetek
2011. júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Nessie válasza:
Először is. A mikro-ban nem lesz metin3 xD és amugy mikor én kipróbáltam a Pumtot, akkor vissza se akartam menni a Metinre, valamikor meg rámtört a Metin-2-Mester láz. Sztem az is egy jó szeró, főleg, hogy a GM-ek se szarják le úgy a játékosokat, mint a Metin2-n. Főleg, hogy a grafika lenyűgöző, új mapok, pl. Minotaurusz erdelye! Küldizhetsz - Magyar küldik. Nem leszel 1 perc alatt 100, az fix, mivel a szorzók kétszázasak. Egyes szinten kezdesz és a legnagyobb szintű asszem 148? Hehh, nemtom. Mester vértek, amelyek készítésénél egy kicsit perverzek voltak a készítők xDDDDDDDD De sztem ismeritek, azok kedvéért írtam ezt le, akik még esetleg nem ismerik. Az M2M minden MMORPG játékot PORIG ALÁZOTT!!!!! Az emberek kedvesek, saját tapasztalatom szerint. Persze PuMt2 Fan vok xDD Oké, oké, 95-ös táv nindzsusszal nem olyan könnyű mászni a szamárlétrán. ;)
2011. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!