Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miket epitettetek a minecraftban?

Miket epitettetek a minecraftban?

Figyelt kérdés
Kuldenetek par kepet?
2011. jún. 29. 09:24
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
képet nem tok mert nár letöröltem de a szigeten kiraktam h HELP és még csináltam hullámvasutat meg csúzdát
2011. jún. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gőte ***** válasza:
100%

Képem nincs, de régebben alkottam egy vasútrendszert ami az egész pályát behálózta... lebegő szigeteket csináltam, egy Nether-be vezető kapuval csillagkaput xD


óriási mémes pofákat... meg egy robotom is volt, de kisebb gebasz miatt eltűntek... azóta kreáltam pár városkát single-ben... könyvtárral, meg ilyenekkel xD

2011. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

most épp csak kezdem a játékot( 3 napja tolom>.<) de eddig bányásztam egy jót szóval van 3 nagy ládám ládám tele cuccokkal építettem magamnak egy "kis" viskót, van benne crafting szoba furnace szoba, 6 furnace-vel egy hálószoba ahol az egyik fal üveg, egy lépcsőház ami felvisz a tetóre, ami szintén üvegből van és lávával van megtöltve, van egy kisebb cukornád és búzafarmom, és hamarosan nekiállok egy kilátó megépítésének, ami olyan magas lesz amekkora csak lehet, és ez majd arra is jó lesz hogy ne tévedjek el majd>.<

tervezek majd még építeni egy lebegő szigetet, meg egy vízalatti várost( rapture powaxD)

2011. júl. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ugyan nem fogod bevasutazni a pályát... a pálya VÉGTELEN...
2011. aug. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
nem végtelen ha kb. 32 napig egyenesen mész elérsz a végére
2011. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
De... a játék mindig generál... elhiszem ha adsz screenshotot.
2011. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Makaróni951 válasza:
54%
kép nekem sincs de tegnap és tegnapelőtt este szerón egy haverommal (survivalban)egy kétemeletes házat építettünk. én csináltam a második emeletet és a tetőt amíg ő a földszinten a díszítéseket
2013. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Makaróni951 válasza:
54%
képet majd próbálok
2013. aug. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!