Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol találok olyan játékot,...

Hol találok olyan játékot, mint az Age of empires 2 (bocs a hülye fogalmazásért, de máshogy nem tudtam megfelelni az oldalnak)?

Figyelt kérdés
Kérlek mondjatok olyan játékokat, amik hasonlítanak az age of empires 2-re, vagyis kell benne nyersanyagokat szerezni, fejlődni, és hadsereget építeni!
2011. jún. 29. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Az Isohunt torrent oldalon szinte minden játékot megtalálsz.


De szerintem te inkább azt szeretnéd, hogy ajánljunk neked az Age of Empires-hez hasonló real-time stratégiai játékokat.


Én tudok egyet. Star Wars, Empire at war.

Szerintem nagyon hasonlít a játékmenet az AoE-hoz, csak ebben jedik, lépegetők, birodalmi katonák stb. vannak.

2011. jún. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Cossacks

Age of Mithology

Stronghold

Praetorians

Empire Earth


Ezek kb. a legjobb történelmi RTS (real-time strategy) stratégiák az Age of Empires sorozat mellett. Ha nem csak történelmi RTS érdekel, akkor kezdd a Starcrafttal.

2011. jún. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amit mondani akartam azt már mondták...

De mondok egyet ami nagyon jó csak körökre osztott :D

Medieval 2 Total war.

2011. jún. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!