Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta vc mp crc32 checksum...

Gta vc mp crc32 checksum error----> mit tegyek?

Figyelt kérdés
belépek egy szerverre,és annyit ír,hogy crc32 checksum falied:data/default.ide és pár kólásgép van ott..és nem lehet mozogni,csak ahogy a kamhoz futok,csak térkép van meg amit mondtam...nincs patc-em csak azt se tudok telepíteni,mert az írja,hogy enabled version...módot se telepítettem,gta-t meg nem tudok sehol se venni 40 km-et nem utazok érte.tippek?...
2011. júl. 2. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Angol fórumon találtam megoldást, de nem tudom működik-e (amúgy 2 másodperc volt Google-lel):

Töröld az egész C:\Rockstar Games\GTA Vice City mappát, reinstall (a játékot és a multi klienst is). Ezután működnie kéne. Ha nem működik, akkor valakitől el kéne kérned a működő default.ide fájlt. Na meg persze az se mindegy, hogy Európai, vagy Amerikai verziós a játék (mármint a fájl kicserélésnél).

2011. júl. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!