Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik olyan második világháb...

Létezik olyan második világháborús pc játék ahol tényleg igazán vissza adja azt az érzést, pl sztálingrádét?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom milyen érzés lehetett,de utoljára engem a WW2 FPS játékok között a Call of Duty 1 fogott meg.Imádtam.Iszonyat valóságosnak éreztem.A maga idejében nagyon reálisnak éreztem.Azóta nem igazán tudott egyetlen WW2 játék sem igazán megfogni...Szóval én azt mondom hogy a CoD 1 frankón át adta..De ma már azért kopott a fénye,az elavult grafika sokat ront a hangulaton..Szóval ha még nem játszottál vele,ám ellenben nyomod a HD nextgen játékokat,akkor számodra biztos hogy nem lesz olyan "reális" mint számomra volt anno.
2011. júl. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem olyan játék nincsen:D de sztem cod 1-2-5 vagy medal of honor
2011. júl. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Company of Heroes 2-ben. Ott nagyon visszaadja mert az oroszoknak meg kell védeni Sztálingrádot.
2014. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Medal of Honor Pacific Assault a te játékod, nem a legjobb grafika, de iszonyat jól vissza tudja adni, hogy milyen borzalmas egy háború. Az átvezetések, intrók tökéletesen megmutatják, hogy a karakterek min mennek keresztül Guadal Canaltól egészen Tarawa Atoll-ig. Jó kis játék, én rengetegszer kijátszottam.
2016. máj. 23. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!