Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA San andreasba hol lehet...

A GTA San andreasba hol lehet a térképen megtalálni a csajokat csajozni mert a térképen szívnek kéne lennie ahoz nem?

Figyelt kérdés
aki tudja előre is köszi!
2011. júl. 3. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon régen játszottam vele,de ha jól emlékszek a szív a barátnődnél van ha van.Ha nincs barátnőd akkor nincs szív.


Csajokat fel szedni pedig úgy emlékszek hogy bárokban lehet.Este el mész egy szórakozó helyre,oda mész egy csajhoz és meghívod egy italra vagy fel kéred táncolni.És majd eldől mi lesz belőle..De lehet rosszul emlékszek,nagyon régen játszottam vele.Ha másnem majd ki javít valaki.

2011. júl. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a segítséget :)

de ha még valaki tudja segíthet!!:)

2011. júl. 3. 14:01
 3/3 anonim válasza:
Járkálni kell én is bementem ebédelni egy kínai étterembe kijöttem futottam a kocsihoz és ott állt egy lány.Valamit beszéltem vele meg nyomtam valamit és utána ott volt a szív a lakásánál! Aszzem Kate volt a neve!
2011. júl. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!