Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Linkelnétek nekem letölthető...

Linkelnétek nekem letölthető játékokat?

Figyelt kérdés

hasonlót keresek, mint pl a Caesar (3-4), de a lényeg h fusson win 7-en (64bit), ill. a gépem: Dell vostro 1015!

előre is köszi :)


köszönöm előre is


2011. júl. 4. 02:14
 1/8 anonim válasza:

"Linkelnétek nekem letölthető játékokat?"


Neked nem.

:P

Google a barátod, és a GYIK is a barátod :)

2011. júl. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
aham, jolvan...-.-
2011. júl. 11. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Wiki meg a barátnőd... xd


am piratebay.org itt van 1 pár.

2011. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

De olyan okos a kérdező ezt bírom...

Ha Ceaser 3-4-et keresel, akkor töltsd le, keresd meg .... Szerintem megtudod találni magadtól is, hogy hol kell letölteni őket...

2011. júl. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

utolsónak...

nem vagyok hülyébb, mint te -úgy látszik- hiszen, ha annyira okos lennél tudnád h a Caesar nem fut win 7-en, ezért is keresek vmi hasonlót az öcsémnek...

kerestem google-ben is, de nem találtam olyat, ami megfelel a feltételeknek (win7 és Caesarhoz hasonló, nem pedig vmi űrlényes, és esetleg még érdekességeket is megtanulhat belőle)

nem értek annyira ezekhez a játékokhoz, nem is érdekelnek, viszont az öcsém szereti őket, ezért is mertem feltenni ide egy kérdést, de hát látom nem csak én nem értek hozzájuk...

2011. júl. 12. 12:58
 6/8 anonim ***** válasza:

Nah ne hogy az előzőt hülyézd le :D

Szerintem meg igenis te nem értesz hozzá, a tulajdonságokban ha feltetted windows 7-be futtatod a game-t....

2011. júl. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
miért ne? még a kérdést sem érti...
2011. júl. 13. 22:43
 8/8 A kérdező kommentje:
sztem világosan kitűnik belőle h nem a Caesart akarom letölteni, hanem feltettem egy kérdést, hátha vki tud ajánlani vmit, ami hasonlít hozzá...sztem ez az oldal erre való, kérdezni!
2011. júl. 13. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!