Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van valami jó képszerkesztő...

Van valami jó képszerkesztő program Metin2-höz?

Figyelt kérdés

Készíteni fogok egy szervert és szeretnék egyedi képeket készíteni.De nem tudom milyen programmal lehet eléggé profi munkát végezni.Olyasmire gondolok, hogy háttérkészítése (leginkább)és egyéb dolgok összeillesztése, és persze nem painttel szeretném.Egyszerűen csak valami jó kis képszerkesztőt (a photoscape -t ne mondjátok, mert megvan).

És az is érdekelne, hogy a többi metin2 szerver "gazdái" (adminai) vajon melyik programmal készítik?

Köszönöm a válaszokat!


2011. júl. 4. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt hiszed olyan könnyű csinálni egy privát szervert?

Gimp.

2011. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Soha nem hittem azt, hogy könnyű elkészíteni egy játékot, és hidd el most se hiszem azt hogy 10 perces munka, és azt hogy olyan nagyon egyszerű.:)
2011. júl. 4. 13:25
 3/4 anonim válasza:
Én is Metin2 szerver admin vagyok, és én személy szerint kézzel rajzolom meg a háttereket, töltési képernyőket stb.. Majd azt beszkennelem, és kicsit átalakítom a képeket. (Más színek, görbítés, stb..)
2011. júl. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet:)
2011. júl. 4. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!