Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Two Worlds II játékban elakadt...

Two Worlds II játékban elakadtam a második fejezet vért egy kőért küldetésben. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
Nálam van a kő, a kapunál beszélt nekem a kopasz is, de nem adtam oda neki a követ. Lementem a keskeny átjáróhoz belém kötöttek a csavargok, aztán lementem a partra de semmi sem történik. Rányomtam a köre is meg minden, de nem történik semmi. Magyar weboldalon már elolvastam a végigjátszást és segítséget is kértem, de semmi. Mitévő legyek?
2011. júl. 4. 16:58
 1/2 anonim válasza:
eloszor is kapcsold ki a gépet, aztan menj ki a baratokkal az utcara egyet sétalni és igy már közben nem ezen fogod magad idegesiteni.
2011. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megoldatom a problémát, de a te meg oldásod sem elhanyagolható. Ettől függetlenül, ha nem tudod a válasz nem kötelező válaszolni.

http://www.youtube.com/watch?v=DrPO94jJyCU

2011. júl. 4. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!