Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Terraria működése leállt...

Terraria működése leállt miért van ez?

Figyelt kérdés

hali az mért van hogy mikor elindítanám a terraria-t akkor bejön egy hiba üzenet hogy a terraria működése leállt

2 válasz lehetőség van: 1.program befejezése megoldás keresése a neten. 2. program bezárása

ezt miért hozza ki? és miért nem fut?


2011. júl. 4. 17:33
 1/3 anonim válasza:

nézz utánna steam -en vagy írj levelet nekik (általában minden hibaüzenetre van megoldás [link] )

Amúgy a játékról csak annyit h minecraft copy..

2011. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azt is játszom csak kiváncsi vagyok mien ez
2011. júl. 4. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:
47%
Sok kocka megint kezdi ,,A Terraria az egy nagy Minecraft copy" mert lenne az? Mert hasonló? Várjál... NEM IS HASONLÍT... Terraria 2D-s, sokkal több a cucc is (ezért szerintem jobb mint a minecraft, de azt is szeretem bár egy kicsit már meguntam) az egyetlen dolog amiben hasonlít az az h van benne zombi... Ezek szerint a Pes copyzta a Fifát mert mind a 2 focis játék? Nem! Ennyi erővel meg már mindenki copyz mindenkit mert ember, levegőt vesz, lát, hall, tud járni stb...
2014. dec. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!