Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen konzolt vegyek 45000Ft-...

Milyen konzolt vegyek 45000Ft-ból?

Figyelt kérdés

xbox 360-ra (a kinect nagyon vonz) gondoltam használtan, ami ki van flashelve, mert azzal már nem kell babrálni. Most lesz szülinapom, akkor még kapok hozzá egy kis pénzt. Szerintetek ez megéri?

Gyűjtögessek még inkább egy ps3-ra? vagy wii?


2011. júl. 5. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Xboxot vegyél, a haverom a PS3-mal nincs megelégedve
2011. júl. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mind a 3 konzolnak meg van a maga előnye-hátránya.Az XBOX360 előnye hogy gyakorlatilag majdnem minden játékot ki adnak rá amit PC-re és rengeteg nagyon szuper exklúzív cím van X360-ra.Ráadásul sok játék X36-ra valamivel hamarabb jelenik meg mint mondjuk PS3-ra.Nagyon szuper konzol,az új kinect pedig csak fokozza.Ám a hátránya hogy könnyen meghibásodik és ha online akarsz játszani akkor elő kell fizetned Xbox Live Gold-ra.És a flashelést is frissíteni kell kb fél évente...Szóval oké hogy veszel egy X360-at flashelve,de ez nem jelenti hogy probléma megoldva.A Microsoft folyamatosan harcol a flashelés ellen.Többnyire veszít a harcban,de ha csak egyszer is nyer akkor lehet várni az új flash-re majd újra flashelni a konzolt vele,ami kb 6-8 havonta bekövetkezik.Valamint ha flashelve van a konzolod,akkor bannolhatják a konzolt Xbox Live-ról és nem tudsz többet online játszani.


A PS3 előnye hogy..őőő..Az nincsen xD.Ingyen tudsz online játszani,tudsz Blue-Ray filmeket is nézni és tudsz Linux-ot telepítnei rá,ez által egy teljes körűen funkciónáló számítógépként is használhatod.Meghibásodás nem olyan gyakori mint Xbox360-on,de előfordul szép számmal PS3-on is.És erre is van pár jó exklúzív cím.A hátránya hogy jó pár játékot nem adnak ki PS3-ra,vagy sokkal később mint Xbox360-ra.Jó persze így is rengeteg szuper játékot ki adnak rá.


A Nintendo Wii egy hatalmas élmény.Habár nem tudom az Xbox Kinect mennyiben nyújt nagyobb élméynt sajnos nem volt szerencsém ki próbálni.De a Nintendo Wii egyszerűen fantasztikus élményt biztosít..Komolyan mondom el is felejtettem milyen VALÓJÁBAN szórakozni és kikapcsolódni egy videójátékon még nem játszottam Nintendo Wii-n a Wii Sports-al és F1 játékkal...Egyszerűen leírhatatlan mekkora fain ezen a kis sz@ron játszani.Teljesen más világ.Egész napos szórakozás a család minden tagjának.

A hátránya viszont az hogy nagyon-nagyon sok játékot nem adnak ki Nintendo Wii-re.A játékok 90%-a Nintendo exklúzív címek.Ami egyben pozitívum és negatívum is.Nagyobb neveket héba-hóba ki adnak rá mint Tomb Raider,Need for Speed,Formula 1,Fifa,Resident Evil,Call of Duty..stb.De tényleg csak töredékét a PC-re,Xbox360-ra és PS3-ra megjelenő játékoknak.Túlnyomó többségben a Nintendo saját fejlesztésű játékait lehet játszani Wii-n.


Ha alapvetően nem vagy úgy oda a csilli-villi grafikáért és hogy a legújabb,toplistás játékokat tud tolni,akkor a Nintendo Wii-t ajánlom..Más esetben PS3 vagy Xbox360..Dehogy mégis melyik,abban nem igazán tudok,akarok nyilatkozni..


A Családban volt mind a 3 konzol.Imádtam az Xbox360-at mert gyorsabb stabilabb és szebb volt mint a PS3.Az Xbox360 kontroller valami elképesztő kényelmes még a PS3 kontrolleren néha eléggé elgémberedtek az ujjaim.Szóval ezért és a többi pozitívumaiért én az Xbox360-at részesítettem előnyben..De viszont kb 9 hónap után be döglött a PS3 a bolt ahol vettük pedig be csődölt,szóval garancia repült.Rá pár hónapra vagyis kb másfél év után a Nintendo Wii.2 és fél év után az Xbox360...Ekkor úgy döntötten hogy konzolozásnak itten vége van..Jelenleg PC-n játszok és várom az Onlive rendszert hogy be érkezzen az EU-ba..Eszem ágában sincs rongyos konzolokra költeni a pénzt.Az ősrégi P4 gépemen még mindég ha másnem Low-ban elfutnak az újabb játékok is.Ki birom ezzel még megjön az Onlive.


Szóval ezért én nem igazán tudom megmondai melyiket vedd meg.A Wii-t ajénlom mert tényleg nagyon sajátos játék élményt biztosít ám nem tudom hogy a kinect-hez képest menniyvel jobb.Egyszer egy boltban ki volt állítva egy kinect,ki lehetett próbálni.Oda álltam elé nagy élvezettel.Ki írta hogy a konfiguráláshoz tartsam a kezem a körbe.Nem történt semmi.Vagy fél órán át ott kalimpáltam,néha reagált néha nem.De a konfiguráláson nem tudtam tovább haladni..Ennyi tapasztalatom van a kinect-ről.Nem volt valami nagy élmény.


Mondjuk elég nagy darab vagyok,lehet nem tudta eldönteni hogy most a karom a combom és fejen állok vagy mi van XD

2011. júl. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél 360-t. SOkkal jobb mint a ps3
2011. júl. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még meg gondolom mi lesz belőle! :)
2011. júl. 6. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!