Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3, Mi a baj? (tort verzios)

Sims 3, Mi a baj? (tort verzios)

Figyelt kérdés

Az lenne a gondom,hogy leszedtem a netrol egy tort sims 3-at.Felrakta,ment.Utana amikor kileptem akkor kerdezte h frissitsen-e.Ramentam az igen-re.Na de azutan tonkrement a crack,es nem ment.Gondoltam ujrarakom,le is toroltem,de amikor rakom ujra,ezt irja ki:

[link]

Mit csinaljak hogy menjen?


2011. júl. 7. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmész szépen a boltba és megveszed.
2011. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szivesen megvenném,de nincs a kozelbe olyan bolt amiben magyar lenne,mivel romániában élek....
2011. júl. 7. 20:45
 3/7 A kérdező kommentje:
Na de várom a válaszokat!!!
2011. júl. 7. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Addig jó hogy le uninsaláltad a gépről, de a mappát is töröljed ki ahova telepítetted hogy semmi nyoma se maradjon hogy te feltelepítetted valaha azt a játékot. azután indítsad újra a gépet és rakjad fel újra és crack-eld be és elvileg menni fog. és ha megint frissítést kérdez akkor nyomjál nem-et


remélem tudtam segíteni ;)

2011. júl. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocs,de nem tudtál,ezeket már rég megcsináltam,de igy se tudom felrakni :S
2011. júl. 7. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:
pedig az a baja hogy még valami fent van a gépen ami zavarja a telepítésben :S ( előző hozzászóló )
2011. júl. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatnád megrendelni, bár nem tudom, hogy szállítanak-e külföldre, illetve milyen árban...
2011. júl. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!