Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek a kozel jovoben a...

Szerintetek a kozel jovoben a jatekok csak a win 7 -en es az ujabb windowsok-on fognak menni vagy win XP- is?

Figyelt kérdés
Mert hogy win 7 prof.om van es jatszanek a BF2-n de csak XP-n megy tom hogy ha win 7 ultimate-m van akk menne denem tudom hogy ezutan csak az ujabb windowso fognak menni a jobb jatekok?
2011. júl. 8. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Witcher 2nek még elég XP... Szerintem még nem vagyunk bajba.

De valószínűleg 1-2 év múlva már legalább Vista kell...

2011. júl. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Itt a váltás a 32bites és 64bites programok közt lesz, szóval független az XP-től, mivel abból is van 64bites verzió, de a fejlesztések meg minden miatt, aki új játékokra vágyik annak nyilván erős gépe van, akkor meg már nem az XP-vel fog szenvedni, hanem inkább felrak egy Winodws 7-et.
2011. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Windows XP kezd egyre "elavultabb" lenni,lassan itt a Windows 8 is.Ám ennek ellenére még mindég rengeteg ember használja és a Directx9 lehetőségeit még közel sem használták ki a játék fejlesztők.Ezért úgy gondolom hogy még pár évig biztos hogy sok játékot Windows XP illetve Directx9 kompatibilitással fognak ki adni.Nem igazán tapasztalom hogy a játék ipar kezdene elfordulni a Directx9-től illetve XP-től.Például a Crysis 2 amit jelen állás szerint a piacon elérhető legmodernebb engine hajt (CryEngine 3),támogatja az XP-t és a Dx9-et.

Vagy a Bulletstorm amit szintén az egyik legmodernebb engine az Unreal 3 hajt,támogatja az XP-t és a Directx9-et.


Szerintem még jó pár évig sok játék XP illetve Directx9 kompatibilis lesz.Persze idővel biztos meg kezdődik a leépítés és egyre kevesebb játék lesz XP kompatibilis,de jelen pillanatban abszolút nem érezhető a videó játék iparban szerintem.

2011. júl. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!