Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft (EREDETI...

Lion8910 kérdése:

World of Warcraft (EREDETI NEM TÖRT) Ilyen net sebesség elég neki?

Figyelt kérdés
5Mbps
2011. júl. 8. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Elég.
2011. júl. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosítok. Nem fog laggzani ezt még hozzá akartam csapni. És igaz az a hír hogy eredetit nincs lagg?
2011. júl. 8. 15:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha csak a wowra használod abban az időben akkor nem fog laggolni.Sőt még tölteni is lehet épp mellette, persze nem maxon, majd kitapasztalod úgyis.Amúgy lagg meg max akkor van amikor új kiegészítő jön ki és mindenki becsődül egy helyre, vagy wotlk elején amikor mindenki naxxramasban raidelt akkor az egy darabig elég szar volt, de az is csak az instában és az is csak max 1-2 hétig.
2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. (tauris voltam) most kezdem el eredetin most éppen a trialon tolom 15.ig akkor tudom meg venni a teljeset. na még 1 kérdés a Trial az lvl20ig megy de az cata trial tehát amikor el kezdem akkor meg kel vennem mindent nem elég sorrendben h előbb a sima ugye? :S
2011. júl. 8. 17:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom szerintem ne menj eredetire.

SZemély szerint én wow megjelenés óta játszok vagyis 6 éve eredetin.

de mióta megjelent a cataclysma elmentem taurira játszani mert nekem nagyon nem jön be a cataclysma nagyon utálom a wotlk sokkal jobb volt.

és a taurin elég ügyesek a gm ek és ott is vannak bug mentem bossok.

2011. júl. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
És ez a baj,hogy VANNAK BUG MENTES BOSSOK. Eredetin az összes bug mentes.
2013. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!