Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mien singleplayer RPG-k...

Mien singleplayer RPG-k vannak a Torchlighten és a Sacreden kívül?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok van. Dragon Age: Origins, Dragon Age 2, The Witcher, The Witcher 2, TES IV: Oblivion, TES III: Morrowind, valamilyen szinten a Mass Effect 1-2 is az. De ez csak pár példa, ezen kívül is van millió-egy, ami többé-kevésbé RPG (főleg, ha 10 évesnél régebbi játékok is számítanak, akkor még ott vannak a Baldur's Gate-ek, a Neverwinter Nights-ok, hogy csak a két legnagyobb klasszikust említsem).
2011. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak igaza van...ez mind nagyon jó játék...és még a két klasszikushoz hozzászólva...hogy kihagyta a legnagyobb klasszikus rpg játékot... a Diablo-t :)
2011. júl. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a Dragon Age-k sajnos szaggatnak a gépemen

Witcher-t még nem próbáltam, de abban tudtommal nem lehet úgy cserélgetni az equipmentet

a többiről nem hallottam

2011. júl. 9. 20:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Második: én hibám, tényleg kifelejtettem a Diablo-t ;)

A The Witcher-ben is lehet cserélni a tárgyakat, csak az egyben kissé limitált a dolog. Kevés páncél van (3 összesen, ebből egyet lehet venni, egyet neked kell összeszedni és megkovácsoltatni, egyet alapból megkapsz) kardokból azért van választék (ha hozzávesszük a kardkovácsolást), meg gyűrűkből, és egyébből is. De a felszereléstől függetlenül vérbeli RPG. A The Witcher 2-ben már bőven nagyobb a választék felszerelések terén is. Melegen ajánlom mindkettőt amúgy, ha belemélyedsz a játékba, egyáltalán nem fogod hiányolni a millió cuccból való válogatást :) "A történet magával ragad, és nem ereszt"

A TES-ek etalonnak számító RPG-k szintén, a TES IV még a mai viszonylatban is szépen megállja a helyét, pedig már azért 5 éves játék az is, főleg, ha moddolod (amire bőven van lehetőség, sok oldal foglalkozik/foglalkozott TES IV modok készítésével).

Az ME1-2 igazából egy TPS RPG-akció-kaland játék, ettől függetlenül nagyon szépen felépített univerzumban játszódik, nagyon jó történetvezetéssel, sok mellékküldetéssel, és egyszerre személyre szabható, mégis beszélő hőssel rendelkezik, nem Néma Bob példáját követi. A The Witcherről szóló bekedés utolsó mondatát tessék idegondolni szintén :)

Próbáltam pár sorban összefoglalni a játékok (jó) tulajdonságait, sok mindet kihagytam, egyrészt a spoiler, másrészt amiatt, mert már így is hosszú lére eresztettem mondanivalóm. További jó válogatást.

Ui.: Első voltam ;)

2011. júl. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi :)

már mennek a letöltések :)

2011. júl. 10. 10:20
 6/6 anonim válasza:
Dark Messiah
2011. aug. 5. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!