Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szerintem a Fable 1 több dologban jobb mint a 3 és szerintem nem már nem olyan a játékélmény sem...szerintem rosszabbra sikerült


De várom a véleményeket :)


2011. júl. 9. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Vannak dolgok, amikben jobb lett az előzőknél, de vannak amikben nem.Az első rész nekem is nagy kedvencem, van benne elég kihívás, küldetés, item, sztori stb..

A harmadik részben kevesebb fegyver, és ruha van (páncél már a 2. rész óta nincs :S). És röhejesen egyszerű is lett, de sztem élvezhető. A sztori nekem bejött, a helyszínek szépek, elég sok mindenről kell döntened, ami befolyásolja a jelent és jövőt. Ingatlanos rendszer különösen tetszett nekem!

A legnagyobb probléma a végén volt sztem, amikor a napokat számolta az Ultimate MotherFucka Apocalypse előtt, és nem lehetett kiszámolni, hogy mikor mennyit ugrik időben... Nekem így halt meg minden lakosom :D

Összesítve: Az első rész nekem is jobban tetszett, a harmadiknál, de a csúcs talán még mindig a 2. rész volt. Awesome sztori, gyönyörű graf és zene, kutya, fegyók, ellenséges stb.

2011. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sajnos nem volt szerencsém kipróbálni a 2. részt mert PC-s vagyok :S
2011. júl. 9. 22:22
 3/5 A kérdező kommentje:
és a 3.-ban a végső csata nekem...szal mintha olyan rövid lett volna
2011. júl. 9. 22:24
 4/5 A kérdező kommentje:
annál a résznél, amikor partra sodródunk, ott tovább tart a csata a sötétség ellen
2011. júl. 9. 22:25
 5/5 A kérdező kommentje:
de jön a 4. rész a Journy ha jól írtam le :D
2011. júl. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!