Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen jó multis játékot...

Milyen jó multis játékot ajánlanátok amit két személy is játszhat (pl privát szerver jelszóval)?

Figyelt kérdés

Először nekem a Portal 2 ugrott be, de a tesóm laptopján nem futna(igen, ezért kérdeztem a két személyes módot). Nekem is laptopom van, de még nem találtam olyan játékot ami ne futna rajta(:P), de a tesómén csak régebbi játékok futnak. Amiben mindketten egyet értettünk: gta szerű(lövöldözős+mászkálós+szabad terű+autókázós+"lehetőségek"), ugye két személy is játszhatja, HA lehet legyenek botok[mármint járókelők, mintha sp módban játszanánk](nem olyan fontos), lehessen benne hülyülni, legyen aránylag egyszerű bejelentkezni[a tesóm nem egy észlény](pl GTA SA mp)...

Sajnos a GTA SA nála nem mutatja a szervereket, és amiket elmentett azokra se engedi fel. A CS-t pedig mindketten unjuk és kevés is a "lehetőség" benne.

Én játszanék vele GTA 4 vagy Portal 2 Co-op-ot, de ugye gyönge a gépe.(gta sa meg hasonlók futnak rajta)


2011. júl. 11. 12:28
 1/1 anonim ***** válasza:
CoD
2011. júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!