Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Witcher 2-ben mikor...

The Witcher 2-ben mikor inditom kidob, miért?

Figyelt kérdés

A Witchert torrentel szedtemle (The.Witcher.2.Assassins.of.Kings-SKIDROW)

ÉS fel raktam és key-nek elfogadta a Witcher 1-nek a termékazonosítóját(az eredeti Cd meg van)

oké felment és az 1.2 pach is asszem átálítottam magyar feliratra..elinditottam..bejötek a logok.. és a CDProjeckt logoja után kidobot.. (oda mikor inditom a Witchert és feljön egy ablak h inditás,beálítás stb)


De újra raktam és akkor is kidob.. Miért? válaszokat Előre is köszönöm


2011. júl. 12. 00:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet gyenge hozzá a videokártyád.
2011. júl. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem (mondjuk eredetivel) az elején csinált csinált ilyet, 1.2-es patch előtt. Amúgy meg crack-et keress 1.2 verzióhoz. Vagy tudod mit vedd meg! Hidd el, megéri a pénzét, a legutolsó forintig.
2011. júl. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor majd kb decemberre lessz is rá pénzem, de köszi keresek Cracket de ha nem jönn össze egy szer meg veszem..

Az is lehet a képem gyenge.. Még egy szer köszönöm a válaszokat..

2011. júl. 12. 10:30
 4/5 A kérdező kommentje:
Remek le szedtem 1.2-höz a Crack-et és már a logok ig se indul o.O
2011. júl. 12. 11:22
 5/5 wowxoki ***** válasza:
probáld meg kikapcsolni a virusirtót ugy lecrackolni és kikapcsolt virusirtónál inditani, nekem is kilépett mert kitörölte a paul.dll a virusirtó d:
2011. júl. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!